Iskolánkban versmondó versenyt rendeztünk a felsős évfolyamokban. A tanulók két korcsoportban indulhattak .Sajnos sok gyerek lebetegedett, így összesen 12 versenyző volt. Élvezetes előadásokat hallhatott a zsűri (Hajnalosi Éva, Szabó Tünde és jómagam),a felkészítő tanárok (Gazdag Károlyné, Bodnár- Csomós Beáta, Arnóczkiné Szilágyi Andrea) és a gyerekek .Jó volt a versválasztás és az előadásmód. A helyezettek: 5.osztályosok: 1. Jenei Benedek 5. d (Kellerné R. Noémi) 2. Kiss Bíbor Dorka 5.b (Gazdag Károlyné) 3. Kiss Attila 5.a (Arnóczkiné Szilágyi Andrea)
Szívet melengető volt hallani egy külhoni magyar kislány (Hudan Szofia 6.c) csengő magyar szavait József Attila: Tiszta szívvel című versének előadása közben. Bartha Hanna 6.c pedig saját verssel örvendeztetett meg bennünket. Jó hangulatú versenyt volt, nemcsak mi, hanem a versenyzők is élvezték!
„Jövőre veled ugyanitt!”-ezzel köszöntünk el. Így legyen!