Örömmel és büszkeséggel számolunk be arról, hogy 2026. május 15.-én rendezték meg a XIX. Krétakör Művészeti Versenyt Leveleken. A pénteki napon az iskola tánccsoportja is színpadra lépett az első korcsoportban. A rangos szakmai zsűri Arany minősítésben részesítette őket.
A csoport felkészítő pedagógusa: Kurinszky Ágnes. Szívből gratulálunk növendékeinknek és felkészítőjüknek az eredményhez, további sikeres szerepléseket kívánunk!