
XIX. Krétakör Művészeti Versenyen
A XIX. Krétakör Művészeti Versenyen képzőművészet kategóriában kiemelt arany minősítést szerzett Donka Olívia Hanna, Éva Izabella, Illés Lili, Rácz Dorka, Szedlár Hanna 2.c osztályos tanulók. Felkészítő pedagógus: Lóránt Éva, aki kimagasló pedagógiai munkájáért elismerő

Gyereknap
„A világ jövője attól függ, mennyi szeretetet és törődést adunk gyerekeinknek.”(Nelson Mandela)Ebben a szellemben telt csütörtökön délután az Apáczaiban a gyermeknap. A sok, színes program között minden korosztály megtalálta a számára megfelelőt. Fotók

DIENES PÁL Vármegyei Matematikaverseny Megyei döntő
GRATULÁLUNK! DIENES PÁL Vármegyei MatematikaversenyMegyei döntő2026. 1. helyezett: Jakab Péter Mátyás 6.b

Dienes Pál Vármegyei matematika verseny
A Dienes Pál Vármegyei matematika versenyen Lehóczky Milán 2.b osztályos tanuló 1. helyezést ért el, Dankó Adél 2.b osztályos tanuló 2. helyezést ért el. Felkészítő: Fülöpné Csordás Viktória Gratulálunk, további eredményes versenyzést kívánunk!

Dienes Pál Megyei Matematika Verseny
A Dienes Pál Megyei Matematika Versenyen Zsiros Tamás 1. c osztályos tanuló 1. helyen végzett maximális pontszámmal! Szívből gratulálunk! Felkészítő: Radványi Sarolta

TIT Vármegyei Történelem Verseny eredményei:
5. évfolyam Tanuló Osztály Helyezés Balogh Zita 5.a 1. Vitál Sára 5.a 3. Gyetkó Szilárd 5.d 5. Vajda-Vári Vencel 5.d 5. Kiss Bíbor Dorka 5.b 6. Göncz Lukács 5.a 6. 6. évfolyam Tanuló Osztály
Fotók a karácsonyi műsorról
Iskolakezdési támogatás
Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata idén is tanszercsomaggal segíti a tanévkezdést szeptemberben a nyíregyházi lakcímmel rendelkező alsós tanulók és családjaik számára.
A tanszercsomag tartalmát itt tekinthető meg.
Dr. Kovács Ferenc polgármester úr köszöntő levele itt olvasható.
🎉 Megnyertük az 1 millió forintot! 🎉
Óriási örömmel osztjuk meg a jó hírt, hogy iskolánk sikeresen szerepelt a Millió lépés az iskoládért programban és több, mint 7-szer teljesítettük az Országos Kékkört, így elnyertük az 1 millió forintot, amelyet sporteszközök vásárlására fordíthatunk! 🏀🤸♀️⚽
Megérte minden egyes megtett lépés és begyűjtött kilométer – együtt sikerült elérnünk ezt a fantasztikus eredményt! 💪🚶♂️🚶♀️
Hálásan köszönjük a programban részt vevő osztályok és pedagógusok lelkesedését, valamint a szülők aktív támogatását – nélkületek nem sikerült volna! 👏👏👏 Köszönjük minden résztvevőnek, hogy példát mutatnak a környezetükben élőknek az egészségtudatos, sportos életmódjukkal.
💬 Ősszel új kihívás vár ránk – bíztatunk mindenkit, hogy akkor is csatlakozzon, lépjünk együtt újra a közös célért!
Tájékoztató az iskolai étkeztetésről - 2025/2026. tanév
Kiss Mihály korántsem "kismiska"
Kiss Mihály a nyíregyházi Apáczai után a budapesti Apáczaiban folytatta a tanulmányait, és értékes helyezést ért el a Nemzetközi Junior Természettudományi Olimpián.
A róla készült cikk elolvasható az alábbi linken:
https://www.szon.hu/helyi-kozelet/2025/02/kiss-mihaly-apaczai-diakolimpia
Illetve letölthető a KELET-MAGYARORSZÁG hírlapban megjelent formában, pdf dokumentumként:
A díjátadón készült fotók az alábbi linken tekinthetők meg:
A csapatról itt található bővebb információ:
SEGÍTSÉGKÉRÉS
Tisztelt Szülők!
Iskolánk egykori tanulójának, Dr. Szilágyi Boglárkának segítségre van szüksége! Bogi kisfia, Micskó Benjámin, most 4 és fél éves és Duchenne-féle izomsorvadásban szenved. A betegség gyógyíthatatlan ugyan, de van egy külföldön elérhető génterápia, mellyel Beni állapotának további romlása, jó eséllyel megállítható! Ez a kezelés azonban több mint egymilliárd forintba kerül! Az idő pedig sürgeti őket, hiszen minél hamarabb kapja meg ez a pici fiú a kezelést, annál nagyobb esélye van egy minőségi életre! Kérjük Önöket, fogjunk össze mi is Beniért! Egy lehetőség erre, hogy a Repont-okra visszavitt flakonok árát a következő QR-kód használatával közvetlenül Beni számlájára utalják.
QR-kód:
A támogatás további lehetőségeiről Beni hivatalos honlapján tudnak tájékozódni:
http://mentsukmegbenit.hu
További elérhető oldalak:
Facebook:
Mentsük meg Benit
Mentsük meg Benit licitcsoport
Instagram:
mentsukmegbenit
Ovis játszóház
Ma (X. 22.) délelőtt egy interaktív játékos foglalkozáson vehettek részt iskolánkban a nagycsoportos óvodás gyerekek. A Mancs őrjárat tagjainak segítettek kínyomozni azt a rejtélyt, hogy hová tűnt el az iskola kulcsa.
A leendő kis elsősök különböző ügyességi és fejtörő feladatokat oldottak meg, mindenki nagyon jól szórakozott.