Ön az iskolánk főoldalát látja

XIX. Krétakör Művészeti Versenyen

A XIX. Krétakör Művészeti Versenyen képzőművészet kategóriában kiemelt arany minősítést szerzett Donka Olívia Hanna, Éva Izabella, Illés Lili, Rácz Dorka, Szedlár Hanna 2.c osztályos tanulók.     Felkészítő pedagógus: Lóránt Éva, aki kimagasló pedagógiai  munkájáért elismerő

Bővebben »

Gyereknap

„A világ jövője attól függ, mennyi szeretetet és törődést adunk gyerekeinknek.”(Nelson Mandela)Ebben a szellemben telt csütörtökön délután az Apáczaiban a gyermeknap. A sok, színes program között minden korosztály megtalálta a számára megfelelőt. Fotók

Bővebben »

Dienes Pál Vármegyei matematika verseny

A Dienes Pál Vármegyei matematika versenyen Lehóczky Milán 2.b osztályos tanuló 1. helyezést ért el, Dankó  Adél 2.b osztályos tanuló 2. helyezést ért el. Felkészítő: Fülöpné Csordás Viktória Gratulálunk, további eredményes versenyzést kívánunk!

Bővebben »

Dienes Pál Megyei Matematika Verseny

A Dienes Pál Megyei Matematika Versenyen Zsiros Tamás 1. c osztályos tanuló 1. helyen végzett maximális pontszámmal! Szívből gratulálunk! Felkészítő: Radványi Sarolta

Bővebben »

Fotók a karácsonyi műsorról

Értesítés étkezési térítési díj változásról 2026.01.01-től

Iskolakezdési támogatás

Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata idén is tanszercsomaggal segíti a tanévkezdést szeptemberben a nyíregyházi lakcímmel rendelkező alsós tanulók és családjaik számára.

A tanszercsomag tartalmát itt tekinthető meg.

Dr. Kovács Ferenc polgármester úr köszöntő levele itt olvasható.

🎉 Megnyertük az 1 millió forintot! 🎉

Óriási örömmel osztjuk meg a jó hírt, hogy iskolánk sikeresen szerepelt a Millió lépés az iskoládért programban és  több, mint 7-szer teljesítettük az Országos Kékkört, így elnyertük az 1 millió forintot, amelyet sporteszközök vásárlására fordíthatunk! 🏀🤸‍♀️⚽

Megérte minden egyes megtett lépés és begyűjtött kilométer – együtt sikerült elérnünk ezt a fantasztikus eredményt! 💪🚶‍♂️🚶‍♀️

Hálásan köszönjük a programban részt vevő osztályok és pedagógusok lelkesedését, valamint a szülők aktív támogatásátnélkületek nem sikerült volna! 👏👏👏 Köszönjük minden résztvevőnek, hogy példát mutatnak a környezetükben élőknek az egészségtudatos, sportos életmódjukkal.

💬 Ősszel új kihívás vár ránk – bíztatunk mindenkit, hogy akkor is csatlakozzon, lépjünk együtt újra a közös célért!

Tájékoztató az iskolai étkeztetésről - 2025/2026. tanév

Kiss Mihály korántsem "kismiska"

Kiss Mihály a nyíregyházi Apáczai után a budapesti Apáczaiban folytatta a tanulmányait, és értékes helyezést ért el a Nemzetközi Junior Természettudományi Olimpián.

A róla készült cikk elolvasható az alábbi linken:

https://www.szon.hu/helyi-kozelet/2025/02/kiss-mihaly-apaczai-diakolimpia

Illetve letölthető a KELET-MAGYARORSZÁG hírlapban megjelent formában, pdf dokumentumként:

Újságcikk letöltése (pdf)

A díjátadón készült fotók az alábbi linken tekinthetők meg:

https://ijso2024.upb.ro/awards-ceremony

A csapatról itt található bővebb információ:

https://ttk.elte.hu

SEGÍTSÉGKÉRÉS

Tisztelt Szülők!

Iskolánk egykori tanulójának, Dr. Szilágyi Boglárkának segítségre van szüksége! Bogi kisfia, Micskó Benjámin, most 4 és fél éves és Duchenne-féle izomsorvadásban szenved. A betegség gyógyíthatatlan ugyan, de van egy külföldön elérhető génterápia, mellyel Beni állapotának további romlása, jó eséllyel megállítható! Ez a kezelés azonban több mint egymilliárd forintba kerül! Az idő pedig sürgeti őket, hiszen minél hamarabb kapja meg ez a pici fiú a kezelést, annál nagyobb esélye van egy minőségi életre! Kérjük Önöket, fogjunk össze mi is Beniért! Egy lehetőség erre, hogy a Repont-okra visszavitt flakonok árát a következő QR-kód használatával közvetlenül Beni számlájára utalják.

QR-kód:

 A támogatás további lehetőségeiről Beni hivatalos honlapján tudnak tájékozódni:
http://mentsukmegbenit.hu

További elérhető oldalak:

Facebook:
Mentsük meg Benit
Mentsük meg Benit licitcsoport

Instagram:
mentsukmegbenit

Ovis játszóház

Ma (X. 22.) délelőtt egy interaktív játékos foglalkozáson vehettek részt iskolánkban a nagycsoportos óvodás gyerekek. A Mancs őrjárat tagjainak segítettek kínyomozni azt a rejtélyt, hogy hová tűnt el az iskola kulcsa.

A leendő kis elsősök különböző ügyességi és fejtörő feladatokat oldottak meg, mindenki nagyon jól szórakozott.