Vissza a tetejére

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
2019. 01. 25. I. félév vége

Nyíregyházi Apáczai Csere János Általános Iskola és AMI

Nyíregyháza, Erdő sor 7.

2019. március 19. kedd
József, Bánk, Józsa
A Nap kel 05:53-kor,
nyugszik 18:03-kor.

Naptár

Március 2019
H K Sz Cs P Szo V
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Szünet

Látogatottság

Today 1

Yesterday 240

Week 241

Month 2839

All 148294

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ki olvass!

Oldalainkat 448 vendég és 0 tag böngészi

Véletlenkép

Pal Mikl򱮅rdei iskol੯2008 MೲaszentistvଯMೲaszentistvଭerdei isk-08-06-06 109.jpg

A Dürer matematikaverseny országos döntőjén iskolánk csapata

8. helyezést ért el

A csapattagok: Sztojka Zoé- 5.c.

                             Gyöngyi Bálint 6.b.

                             Mónus Levente 6.b.

Felkészítő tanárok:

dr. Gát Györgyné, Berencsi Valéria,

Szulics Zsolt, Szalmásné Antal Katalin 


 Curie Természetismereti Emlékverseny területi döntőjén 5.helyezést értek el. Jeszenszki Léna, Kenéz Nikolett,  Friss Péter 3.a 
 Felkészítő tanár: Popovicsné Fekete Katalin


Kiss Mihály  3.d osztályos tanuló

a Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei döntőjében 3.helyezést ért el. Ezzel az eredményével bejutott az országos döntőbe.

Felkészítő tanár: Bodnár Lászlóné

 

Cselószki Maja 5.b osztályos tanuló a Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei döntőjében 10.helyezést ért el.

Felkészítő tanárok: Darida Marianna, Gát Györgyné



A Zrínyi Ilona Megyei Matematika Versenyen Kecskeméti Gábor 2. d osztályos tanuló kb. 1500 tanulóból VIII. helyezést ért el. Csapatversenyben Kecskeméti Gábor, Verbai Hanga, Untener Kitti 2. d osztályos tanulók a 20 csapat közül az V. helyen végeztek.

Felkészítő pedagógus: Pásztor Tünde

 

A Diákolimpia országos döntőjèben asztalitenisz sportágban Erdei Balázs 3.c osztályos tanuló a 7. helyen vègzett. Edzője Márföldi István. 
Gratulálunk! 
 

Verbai Luca 4.d osztályos tanuló I. helyezést ért el.
Felkészítő tanár: Némethné Hegedűs Melinda

 

A XV. Országos Zongoraverseny

döntőjébe jutott 2 apáczais diákunk:

az I. korcsoportban: György Paula 4.a osztályos tanuló,

a II. korcsoportban: Molnár Sándor 6.b osztályos tanuló.

Szívből gratulálunk a szép eredményhez!

 


A Nyíregyházi Evangélikus Kossuth Lajos Gimnáziummegyei tanulmányi versenyén a következő eredmények születtek:

Csordás Tamás történelem 8. helyezett,

Cziotka Bíbor történelem 5. helyezett,

Juhász Benedek informatika 1. és fizika 2. helyezett,

Fedor Ádám matematika 9. helyezett.

 

 
A Gárdonyi Hangos Olvasási Versenyen
Rontó Regina 2. c osztályos tanuló II. helyezést ért el.
Felkészítő tanár: Dr. Dobosné Orosz Éva


  

A Gárdonyi Hangos Olvasási Versenyen

    

Tóth Lőrinc Márton 

3.b osztályos tanuló

III. helyezést ért el.

Felkészítő: Fülöpné Csordás Viktória



 

Diákolimpia Sakk Csapatverseny Körzeti döntőjében 

I.helyezést ért el 

 Mónus Gellért 3.b, Tóth Lőrinc Márton 3.b, Kósa Tamás 3.b és Sallai István 3.b osztályos tanulók.

 Felkészítő tanáruk: Szulicsné Plank Anikó és Szulics Zsolt

 Diákolimpia Sakk Csapatverseny Megyei döntőjében 

 III.helyezést ért el 

 Mónus Gellért 3.b, Tóth Lőrinc Márton 3.b, Kósa Tamás 3.b és Sallai István 3.b osztályos tanulók.

Felkészítő tanáruk: Szulicsné Plank Anikó és Szulics Zsolt


 


 
Bartovics Noel osztályos tanuló
a Szép Magyar Beszéd verseny varosi fordulóján
3. helyezést ért el.
Felkeszitő tanára: Hajnalosi Éva 
 
 

Kubik Eszter 8. c osztályos tanuló
a Szép Magyar Beszéd verseny varosi fordulóján
3. helyezést ért el.
Felkeszitő tanára: Bodnár-Csomós Beáta 

A Bolyai Megyei Anyanyelvi Csapatversenyen
SCRABBLE 3.b csapata 7. helyezést ért el, egyben a legeredményesebb nyíregyházi csapat.
Tagjai: Forgács Róza 3.b, Szigetfalvi Ketrin 3.b, Kovács Levente 3.b és Tóth Lőrinc Márton 3.b osztályos tanulók.
 Szívből gratulálunk!

MÁTYÁS KIRÁLY EMLÉKVERSENY

Takács Bence 6.a, Ahunanya Emma 6.a,

Tőkey Dorka 6.a, Kiss Keve Csanád 4.b

osztályos tanulók

a Mátyás király emlékversenyen országos

13. helyezést értek el!


 


Bárdos Linda 7. b; Dobó Lilla Heléna 7. b;
Nagy Gréta 8.a; Fedor Ádám 8.a
Játékos természettudományi városi csapatversenyen
7-8. osztályban városi 1. helyezést ért el.
 

 

Iskolánk 2018. 11. 29-én rendezte meg a

Kazinczy „Szép magyar beszéd” verseny intézményi fordulóját.

A következő eredmények születtek:

5-6. évfolyamon:

I.Bartovics Noel 5.d
II.  Román Dóra 6.c
III.Tőkey Dorka 6.a
III.  Jeles Anna 6.b

7-8. évfolyamon:

I. Kubik Eszter 8.c
II.Bárdos Linda 7.b
III.  Nagy Gréta 8.a

 Felkészítő tanáraik: Maleczki Péterné, Hajnalosi Éva
Bodnár-Csomós Bea, Gazdag Károlyné

Minden résztvevőnek gratulálunk!


A Móricz Zsigmond Általános Iskolában megrendezett Megyei  Német Versenyen

iskolánk alábbi 8 tanulója sikeresen szerepelt

Áncsán Zsombor 5.a, Bakó Zsombor 5.a, Bessenyei Lilla 5.a, Szaniszló Kiara 5.a, Szőke Csenge 5.a,

Spisák Anna 8.d

II. helyezést ért el  Varga Linett 5.a osztályos tanuló

III. helyezést ért el Gosztonyi  Dorina 5.a osztályos tanuló

Felkészítő tanáruk: Turcsikné Ákos Erika

Gratulálunk mindannyiuknak!

 

 
 
 

A Kazinczy iskolában megrendezett
Megyei angol és német nyelvi szavalóversenyen
iskolánk alábbi 4 tanulója sikeresen szerepelt:
Körmendi Anna Kata (6.a), Kubik Eszter és Páll Zsanett (8.c), Petromán Zsolt (7.c)
I. helyezést ért el Körmendi Anna Kata 6. a osztályos tanuló
 
Felkészítő tanáruk: Leszkoven Beáta
Gratulálunk mindannyiuknak!

 
 

Fedor Johanna Luca 3.c osztályos tanuló a Sóstóhegyi "CIRIPELŐ" versenyen 2. helyet szerzett nèpdalèneklèsi kategóriában!
Felkèszítője Kemecseinè Rusz Eleonóra. 
Gratulálunk!