Vissza a tetejére

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Az étlap megtekinthető: Aktuális/Étlap menüpontban!

Nyíregyházi Apáczai Csere János Általános Iskola és AMI

Nyíregyháza, Erdő sor 7.

2020. december 3. csütörtök
Ferenc, Olívia, Xavér
A Nap kel 07:20-kor,
nyugszik 16:01-kor.

Iskolánkat a Facebook-on is megtalálja!

Naptár

December 2020
H K Sz Cs P Szo V
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Téli szünet

Látogatottság

Today 14

Yesterday 165

Week 584

Month 371

All 229493

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ki olvass!

Oldalainkat 157 vendég és 0 tag böngészi

Véletlenkép

2007-8c.jpg

Vissza az eredményekhez

 

 

 Történelem versenyek

 

Országos történelem verseny megyei forduló

3. helyezett: Nagy Vendel 7.b
Felkészítő pedagógus: Maleczki Péterné

8. helyezett: Lipták Anett 8. b
Felkészítő pedagógus: Maleczki Péterné

TIT megyei történelem verseny

1. helyezett: Lászlófi Ádám 8. b
9. helyezett: Kiss Márton 5. b
Felkészítő pedagógus: Maleczki Péterné

9. helyezett: Laczi Dániel 6. d
12. helyezett: Pethő Nándor 6. d
Felkészítő pedagógus: Nagyfőné Gajdos Marianna  

"Kistörténést-kutató" megyei történelem verseny

2. helyezett: Lipták Anett 8. b
Felkészítő pedagógus: Maleczki Péterné

6. helyezett: Pethő Nándor 6. d
Felkészítő pedagógus: Nagyfőné Gajdos Marianna

6. helyezett: Kiss Márton 5. b
Felkészítő pedagógus: Maleczki Péterné

7. helyezett: Laczi Dániel 6. d
Felkészítő pedagógus: Nagyfőné Gajdos Marianna

7. helyezett: Lászlófi Ádám 8. b

8. helyezett: Nagy Vendel 7. b

8. helyezett: Farkas Dániel 5. b

10. helyezett: Dankó Mihály 7. b
Felkészítő pedagógus: Maleczki Péterné
 
" Benczúr" megyei történelem verseny

4. helyezett: Kiss Márton 5. b
Felkészítő pedagógus: Maleczki Péterné
 



" Huszárok" városi csapatverseny a Nyíregyházi Főiskolán

1. helyezett:
Balku Nóra, Gyüre Fruzsina, Móré M. Viktória, Tóth Ticiána, Szabó Noémi Jászovics René 5. c
Felkészítő pedagógus: Turcsikné Ákos Erika
3. helyezett:
Aradványi Nóra, Blahota Réka, Bátyi Enikő, Király Vanessza, Tóth Orsolya Sára 5. d
Felkészítő pedagógus: Nagyfőné Gajdos Marianna

3. helyezett:
Maczali Stella, Tar Bíborka, Perger Vivien, Sipos Péter, Kubovics Bálint, Nádasdi Gergő 6. c
Felkészítő pedagógus: Maleczki Péterné
 
"Magellán" városi csapatverseny a Nyíregyházi Főiskolán

4. helyezett:
Balku Nóra, Gyüre Fruzsina, Móré M. Viktória, Tóth Ticiána, Jászovics René, Tóth Bence Mózes 5. c
Felkészítő pedagógus: Turcsikné Ákos Erika
 
"Kurucok" városi csapatverseny a Nyíregyházi Főiskolán

2. helyezett:
Gyüre Fruzsina, Móré M. Viktória, Tóth Ticiána. Szabó Noémi, Tóth Bence Mózes, Szakolczai Döme 5. c
Felkészítő pedagógus: Turcsikné Ákos Erika

 

Biológia, környezetvédelem, kémia versenyek

 

Herman Ottó Városi Környezetvédelmi Verseny

 

-          Jánószky Eszter (5.b), Zsemján Eszter(5.b), Fabu Ákos (7.a) – 6. hely

 

Zöld Föld Városi Természetismereti Verseny

 

-          Hegymegi Dóra (6.d), Büdszenti Réka (6.d), Dankó Mihály (7.b) – 6. hely

-          Bálint Orsolya (6.a), Kató Léna (6.a), Balogh Bettina (7.b) – 3. hely

 

Városi Kémiaverseny

 

-          Fabu Ákos (7.a) – 3. hely

 

Megyei Kémiaverseny

-          Fabu Ákos (7.a) – 7. hely

 

Curie Kémiaverseny területi döntője

 

-          Szűcs Ádám (7.b) – 1. hely

 

Curie Kémiaverseny országos döntője

 

-          Szűcs Ádám (7.b) – 17. hely

 

Hevesy György Kémiaverseny megyei döntője

 

-          Szolnoki Dániel (7.b) – 3. hely

 

Hevesy György Kémiaverseny országos döntője

 

-          Szolnoki Dániel (7.b) – 18. hely

 

 

Felkészítő tanár: Fekete Csilla

 

 

Országos Francia Nyelvi és Országismereti verseny

 

6.osztály:

1. hely Kató Léna 6/a és Tóth Dorottya 6/b
3. hely Görgényi Gréta 6/a
5. hely Móré Eszter 6/a
 

7. osztály

2. hely Mikolai Sára 7/b

 

8.osztály:

1. hely Hegedűs Tamás 8/b
2. hely Lászlófi Ádám 8/b
3. hely Sípos Eszter Sára 8/c
5. hely Varga István 8/d

 

 Felkészítő tanár: Szabóné Kutassi Angéla

 

ON FAIT LA FêTE!
A Kölcsey Ferenc Gimnázium által szervezett megyei francia nyelvi fesztiválon elért eredmények

 

Vers és Próza Kategória

1. hely Györgyi Csaba 8/c

3. hely Lászlófi Ádám 8/b

 

Ének Kategória

2. hely Szabó Panna 8/c és Matyasovszki Fanni 8/b

 

Plakát Kategória

8. hely Hubert Bianka 8/b

 

 Felkészítő tanár:  Szabóné Kutassi Angéla

 

ORSZÁGOS FRANCIA NYELVI TANULMÁNYI VERSENY 

 

5.osztály


3. hely Balku Nóra 5/c és Vsikós Adrienn 5/b
4. hely Kiss Márton 5/b

5. hely Gresó Krisztina 5/b Balla Dániel 5/c Tóth Bence Mózes 5/c

6. hely Kiss Dorottya 5/a

7. hely Juhász Levente 5/b


6. osztály


7. hely Tóth Dorottya 6/b


7. osztály


18. hely Tisza Bálint 7/c


8. osztály


1.hely Hegedűs Tamás 8/b
3. hely + különdíj Györgyi Csaba 8/c
4. hely Matyasovszki Fanni 8/b
5.hely Lászlófi Ádám 8/b

 

  Felkészítő tanár:  Szabóné Kutassi Angéla

 

 

 

BOLYAI CSAPATVERSENY


Megyei forduló:

5.osztály


1.helyezett:    
Buskó Csenge 5.b
Gaál Benedek 5.b
Kulcsár Gergő 5.b
Pollák Balázs 5.b

8.helyezett:
Ballai Dániel 5.c
Ignácz András 5.c
Jászovics René 5.c
Tóth B. Mózes 5.c

11.helyezett:
Balku Nóra 5.c
Gyűre Fruzsina 5.c
Móré Márta 5.c
Szabó Noémi Anikó 5.c

7. osztály:

3.helyezett:
Bátyi Fanni 7.d
Földesi Tamás 7.b

Nagy Vendel 7.b
Szolnoki Dániel 7.b

8.osztály

4.helyezett:

Aradványi Péter 8.c
Bartha Bálint 8.b
Gergely Katalin 8.c
Györgyi Csaba 8.c

Országos döntő

II.helyezett:

Buskó Csenge 5.b
Gaál Benedek 5.b
Kulcsár Gergő 5.b
 Pollák Balázs 5.b

Felkészítő tanár: Gát Györgyné
 

ZRÍNYI ILONA MATEMATIKA VERSENY



Megyei döntő
Egyéni

5.osztály:


3.helyezett:     Balku Nóra 5.c
5.helyezett:     Buskó Csenge 5.b
11. helyezett:     Kulcsár Gergő 5.b
12. helyezett:     Gaál Benedek 5.b

7.osztály:

4.helyezett:     Földesi Tamás 7.b
6.helyezett:     Nagy Vendel 7.b
11. helyezett:     Szolnoki Dániel 7.b

8. osztály:

11.helyezett:     Bartha Bálint 8.b
15. helyezett:     Gergely Katalin 8.c

Csapatverseny

5.osztály:


1.helyezett:   
Balku Nóra 5.c
Buskó Csenge 5.b
Kulcsár Gergő 5.b

7.osztály:
1.helyezett:   

Földesi Tamás 7.b
Nagy Vendel 7.b
Szolnoki Dániel 7.b

8.osztály:

 2.helyezett:

Bartha Bálint 8.b
Gergely Katalin 8.c
Györgyi Csaba 8.c

 

 Felkészítő tanár: Gát Györgyné

 

 KENGURU MATEMATIKA VERSENY



Megyei döntő

5.osztály:


3.helyezett:     Kulcsár Gergő 5.b
5.helyezett:     Buskó Csenge 5.b
7. helyezett:     Balku Nóra 5.c
12.helyezett:     Gaál Benedek 5.b

6.osztály:

12.helyezett: Bodnár Tamás 6.c

7.osztály:

4.helyezett: Nagy Vendel 7.b
5.helyezett: Földesi Tamás 7.b

8.osztály:

4.helyezett: Györgyi Csaba 8.c
5.helyezett: Gergely Katalin 8.c
15.helyezett: Aradványi Péter 8.c

 

Felkészítő tanár: Gát Györgyné



AMBRÓZY GÉZA MATEMATIKA VERSENY



Megyei döntő

5.osztály:


1.helyezett:     Buskó Csenge 5.b (I. díj)
2.helyezett:     Kulcsár Gergő 5.b (I. díj)
4. helyezett:     Balku Nóra 5.c (II. díj)


7.osztály:

7.helyezett:
Nagy Vendel 7.b (III. díj)

8.osztály:


6.helyezett: Györgyi Csaba 8.c (III. díj)
9.helyezett: Gergely Katalin 8.c (III. díj)

 

Felkészítő tanár: Gát Györgyné



BEREZNAI GYULA MATEMATIKA VERSENY



Megyei döntő

5.osztály:


1.helyezett:     Kulcsár Gergő 5.b
5.helyezett:     Gaál Benedek 5.b
7.helyezett:     Török ferenc 5.a
10. helyezett:     Buskó Csenge 5.b
14.helyezett:     Gyüre Fruzsina 5.c

6.osztály:

8.helyezett:     Kató Léna 6.a


Országos döntő

7.osztály:

7.helyezett:
Szolnoki Dániel 7.b

 

8.osztály:

5.helyezett:
Bartha Bálint 8.b

 

Felkészítő tanár: Gát Györgyné

DIENES PÁL MATEMATIKA VERSENY

Megyei döntő

 

 

 


 

5.osztály:

 

 

 

1.helyezett:   Kulcsár Gergő 5.b

6.helyezett:   Balku Nóra 5.c

 

 

 

7.osztály:

 

 

 

 

1.helyezett: Földesi Tamás 7.b
8.helyezett: Bátyi Fanni 7.d
9.helyezett: Szolnoki Dániel 7.b

 

 

8.osztály:

 

 

 

 

1.helyezett: Gergely Katalin 8.c

2.helyezett: Bartha Bálint 8.b


 

Felkészítő tanár: Gát Györgyné

Országos RoboCup verseny


3. helyezett:Apáczai Csapata Menekitő Liga

Bogár Bálint, Badari Dávid , Balázs Bálint 

 

Felkészítő tanár: Huszár János

 

 Német nyelv versenyeredményei

 

Móricz Német Területi

 

3. helyezett Torda István 5.o.

1. helyezett Füldesi Tamás 7.o.

4. helyezett Jakab József 7. o.

4. helyezett Sallai Anna 8.b

5. helyezett Lipták Anett 8.b

 

Megyei Mese és prózamondó verseny

4. helyezett Torda István 5.o.

 

Országos Német Nyelvi Verseny Megyei Döntő

 

1. helyezett Földesi Tamás 7.o.

2. helyezett Sallai Anna 8.b

3. helyezett Lipták Anett 8.b

 

Az ILS nyelviskola ösztöndíjpályázatán elért eredmények:

 

Földesi Tamás 25 000 Ft

Sallai Anna 25 000 Ft

nyelvi ösztöndíjban részesültek

 

Móra Városi csapatverseny:

3. helyezett Földesi T. Sallai A.  Lipták A.

 

Zelk Zoltán teheségkutató verseny

1. helyezett Sallai Anna, Lipták Anett

 

Felkészítő tanár: Ling Béláné

  

 

JEDLIK ÁNYOS ORSZÁGOS MATEMATIKA-FIZIKA VERSENY MEGYEI DÖNTŐ

 

1. HELYEZETT      Szabó Balázs  4.c          Bán Dániel 4.b 

                                Szabó Blanka 4.c        Juhász Levente 5.b

                                Kulcsár Gergő 5.b

 

2. HELYEZETT      Sarkadi Kristóf  4.a     Buskó Csenge 5.b

                                Balku Nóra 5.c          Szolnoki Dániel 7.b

 

3. HELYEZETT      Kulcsár Levente 3.b    Juhász Maja  4.d

                               Gyüre Fruzsina 5.c

 


A Curie Környezetvédelmi Verseny

  területi döntőjének eredményei

 

 

 

3-4 évfolyam

Helyezés    Pont


                                             Hudák Lilla             Török Istvánné

8.               31                       Metzner Fanni       

                                             Gaál Virág               

                                             Gyüre András          Török Istvánné

6.               37,5                    Simon Balázs         

                                             László Zsuzsa        

                                             Mészáros Attila      Török Istvánné

10.             26,5                    Bakos Balázs          

                                             Toma Dávid           

                                             Szuhay Dávid          Fekete Katalin

5.               40,5                    Tóth Janka             

                                             Csontos Lilla          

                                             Farkas Zsanett       Feketéné Horváth Hajnalka

7.               34,5                    Neuzer Gréta          

                                             Jászkai Anna          

                                             Péli-Toóth Lili        Feketéné Horváth Hajnalka

3.               42                       Papp Bence            

                                             Jescheta Balázs     

                                             Jeles Áron                Feketéné Horváth Hajnalka

2.               42,5                    Zombor Márton     

                                             Bartha Ádám         

                                             Gönczi Martin        Hajduné Borbás Marianna

4.               41,5                    Mónus Milán         

                                             Hrotkó Renátó      

                                             Laczi Dorottya        Hajduné Borbás Marianna

1.               45,5                    Juhász Maja           

                                             Csordás Gréta        

                                             Nagyházi Zita         Hajduné Borbás Marianna

9.               27                       Márki Alexandra   

                                             Tárnoki Fanni       

 

5-6 évfolyam

 

1.             44               Szuhóczky Gábor          

                                   Winklár Bence              

                                   Tálas Balázs                    Fekete Csilla

6.             28               Pollák Balázs                 

                                   Dezső Orsolya                

                                   Földesi Enikő                  Fekete Csilla

7.             27               Farkas Dániel                

                                   Kiss Márton                    

                                   Zsemján Eszter              Fekete Csilla

5.             30               Buskó Csenge                

                                   Kulcsár Gergő                

                                   Radvánszki Ronett       Fekete Csilla

8.             25               Gresó Krisztina             

                                   Csikós Adrienn              

                                   Sipos Péter                      Fekete Csilla

2.             38               László Péter                   

                                   Nádasdi Gergő               

                                   Som Emese                      Fekete Csilla

4.             31               Kézy Máté                       

                                   Kubovics Bálint            

                                   Gyüre Fruzsina              Horváth Zsuzsanna

4.             31               Fehér Anna                     

                                   Balku Nóra                     

                                   Aradványi Nóra             Horváth Zsuzsanna

4.             31               Cseklán Balázs              

                                   Zólyomi Szabolcs          

 7-8 évfolyam

2.               37,5                  Fekete Rita                Horváth Zsuzsanna

                                      Fabu Ákos                 

                                          Csipkés Csenge        

5.               32.                    Jakab József               Horváth Zsuzsanna

                                      Szloboda Huba        

                                          Szaszala Eszter        

Copyright © 2020 Nyíregyházi Apáczai Csere János Általános Iskola és AMI Rights Reserved.