Vissza a tetejére

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Az étlap megtekinthető: Aktuális/Étlap menüpontban!

Nyíregyházi Apáczai Csere János Általános Iskola és AMI

Nyíregyháza, Erdő sor 7.

2020. december 3. csütörtök
Ferenc, Olívia, Xavér
A Nap kel 07:20-kor,
nyugszik 16:01-kor.

Iskolánkat a Facebook-on is megtalálja!

Naptár

December 2020
H K Sz Cs P Szo V
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Téli szünet

Látogatottság

Today 16

Yesterday 165

Week 586

Month 373

All 229495

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ki olvass!

Oldalainkat 164 vendég és 0 tag böngészi

Véletlenkép

kmd3.jpg

Vissza az eredményekhez

 

 

AZ ISKOLÁK ÁLTAL SZERVEZETT VERSENYEKEN ELÉRT EREDMÉNYEK

 

 

      • Palsák Nóra: a Bem - hét versenyén technikából 6. helyezett (Orosz Gábor Zsoltné);
      • Czagány Ádám a Hunyadi matematikaversenyen 1. (Dr. Bakó Attiláné);
      • Flaská
      r Anett a Hunyadi matematikaversenyen 2. (Mező Sándorné);
      • A 7. évfolyam csapata a Móricz Általános Iskola német nyelvi versenyén 5. (Kodácsi Lászlóné), a 8. évfolyam csapata 6. (Turcsikné Ákos Erika);
      • Balogh László a Hunyadi matematikaversenyen 3. (Dr. Gát Györgyné);
      • Szamos Attila a Benczúr matematikaversenyen 3. (Dr. Gát Györgyné);
      • Nagy Veronika a Petőfi Általános Iskola angol versenyén 1. (Csiga Valéria);
      • A Hunyadi Általános Iskola német nyelvi csapatversenyén 2. helyezett Maleczki Nó
      ra, Glückman Rita, Juscsák Dóra, Lava Nikolett, Magyar Melinda összetételű csapat (Kodácsi Lászlóné);
      • Bégányi Dániel
      a Petőfi Általános Iskola angol versenyén 3. (Taraszovicsné Tárczi Ilona);
        • a Bem József Általános Iskola fordítói versenyén 3. (Taraszovicsné Tárczi Ilona);
      • Maga Péter a Petőfi Általános Iskola angol versenyén 1. (Taraszovicsné Tárczi Ilona);
      • Nagy László a Petőfi Általános Iskola angol versenyén 1. (Pugymer György);
      • Darvasi Péter a Petőfi Általános Iskola angol verseny
      én 2. (Pugymer György);
      • Zagata Éva a Petőfi Általános Iskola angol versenyén 2. (Pugymer György);
      • Tóth Máté a Petőfi Általános Iskola angol versenyén 3. (Pugymer György);
      • Soltész Dániel a Petőfi Általános Iskola angol versenyén 3. (Pugymer Györ
      gy);
      • Gálik Csaba a Petőfi Általános Iskola angol versenyén 1. (Taraszovicsné Tárczi Ilona);
      • Angyal Judit a Petőfi Általános Iskola angol versenyén 2. (Taraszovicsné Tárczi Ilona);
      • Varga Péter a Petőfi Általános Iskola angol versenyén 3. (Tarasz
      ovicsné Tárczi Ilona);
      • Lakatos Rubinka a Petőfi Általános Iskola angol versenyén 1. (Pugymer György);
      • Vass Vera a Petőfi Általános Iskola angol versenyén 2. (Pugymer György);
      • Csempesz Krisztián a Benczúr Gyula matematikaversenyen 2. (Vinnai Péterné);
      • Udvari Zsolt a Benczúr Gyula matematikaversenyen 6. (Vinnai Péterné);
      • Illó István a Benczúr Gyula rajzversenyen 9. (Bodnár Lászlóné);
      • Kurucz Viktória a Benczúr Gyula rajzversenyen 9. (Bodnár Lászlóné);
      • Fazekas László a Bem József prózamondó versenyen 2. (Bodnár Lászlóné);
      • Az Apáczai Gyakorlóiskola csapata a Hunyadi Általános Iskola francia nyelvi versenyén 3. (Iván Ágnes, Nagyné Mussó Judit);
      • Stefáni Gergely a városi Apáczai sakkversenyen 2. (Vasváry Zoltánné);
      • Bodnár Mihály a városi Apáczai sakkversenyen 3. (Szulics Zsolt);
      • Kovács Viktor a városi Apáczai sakkversenyen 4. (Radványi Sarolta);
      • Turcsik László a városi Apáczai sakkversenyen 5. (Mohácsi Jánosné);
      • A Tanítóképző Intézet versenytanításán 1. Pintér Zsuz
      sa, 2. Fülöpné Csordás Viktória (Radványi Sarolta), 3. Telenkó Margit (Mohácsi Jánosné) 5. Budavári Ilona (Radványi Sarolta);

 

 

 

A VÁROSI VERSENYEKEN ELÉRT EREDMÉNYEK

 

 

      • A 7.c osztály csapatai az 1848-49-es forradalomról és szabadságharcról szervezett versenyen 2. és 4. helyezettek. (Maleczki Péterné);
      • Tőkés Blanka a Nyíregyháza város története versenyen 2. (Maleczki Péterné);
      • “Ne vedd komolyan” műveltségi vetélkedőn a 8.d csapata 1. (Rátonyi Marianna);
      • Leány I. korcsoportos tornászcsapat: 1. (Csabai Mihályné);
      • Fiú I. korcsoportos tornászcsapat: 2. (Németh István);
      • Leány II-III. korcsoportos tornászcsapat: 1. (Vikár Csabáné);
      • Buskó Nóra a szólótáncversenyen 1. (Rajna Beatrix);
      • Cs. Nagy Zsolt - Koós Renáta: a szólótáncversenyen 1. (Rajna Beatrix);
      • Az iskola alsós és felsős sakkcsapatai 3., illetve 2. helyezést értek el (Szulics Zsolt);

 

 

 

A MEGYEI SZINTŰ VERSENYEKEN ELÉRT EREDMÉNYEK

 

 

      • Gaschitz Ágnes (Fodor Attiláné)
        • a Zrínyi Ilona matematikaversenyen 2.;
        • a Kalmár László matematikaversenyen 2.;
        • a Bereznai Gyula matematikaversenyen 1.;
        • a Bem József matematikaversenyen 2.;
      • Maga Dávid
        • a Zrínyi Ilona matematikaversenyen 11. (Fodor Attiláné);
        • a TIT angol versenyén 2. (Csiga Valéria);
      • Pomichal Ildikó a Zrínyi Ilona matematikaversenyen 11. (Fodor Attiláné);
      • Maga Péter (Dr. Gát Györgyné)
        • a Zrínyi Ilona matematikaversenyen 1.;
        • a Kalmár László matematikaversenyen 1.;
        • a Bereznai Gyula matematikaversenyen 4.;
        • a Dienes Pál matematikaversenyen 3.;
        • a Lakatos István fizikaversenyen 3. (Dr. Kanyuk Jánosné);
        • a TIT angol versenyén 2. (Taraszovicsné Tárczi Ilona);
        • a sakk diákolimpia 4. helyezettje a II. korcsoportban (Szulics Zsolt);
      • Balogh László (Dr. Gát Györgyné)
        • a Zrínyi Ilona matematikaversenyen 6.;
        • a Kalmár László matematikaversenyen 2.;
        • a Bereznai Gyula matematikaversenyen 2.;
        • a Dienes Pál matematikaversenyen 2.;
        • a Lakatos István fizikaversenyen 2. (Dr. Kanyuk Jánosné);
        • a Benczúr Gyula földrajzversenyen 6. (Dr. Nagy Sándorné);
      • Darvasi Péter a Zrínyi Ilona matematikaversenyen 14. (Dr. Gát Györgyné);
      • A sakk diákolimpia II-III. korcsoportos csapatbajnokságának 4. helyezettje a Kerti Andor, Kocsis Dániel, Kocsis Barbara, Orosz Gábor
      összetételű együttes. (Szulics Zsolt);
      • Kocsis Barbara a sakk diákolimpia 4. helyezettje (Szulics Zsolt);
      • Kovács Viktor a sakk diákolimpia 2. helyezettje az I. korcsoportban (Szulics Zsolt);
      • Bélteczky Mihály a sakk diákolimpia 8. helyezettje az I. korcsoportban (Szulics Zsolt);
      • Kocsis Dániel a sakk diákolimpia 14. helyezettje a II. korcsoportban (Szulics Zsolt);
      • Stefáni Gergely a sakk diákolimpia 11. helyezettje az I. korcsoportban (Szulics Zsolt);
      • Czagány Ádám (Dr. Bakó Attiláné)
      • a Zrínyi Ilona matematikaversenyen 13.;
      • a Kalmár László matematikaversenyen 6.;
      • a Bereznai Gyula matematikaversenyen 11.;
      • a Benczúr Gyula matematikaversenyen 2.;
      • a Bem József matematikaversenyen 3.;
      • Angyal Judit (Dr. Bakó Attiláné)
      • a Zrínyi Ilona matematikaversenyen 15.;
      • a Bem József matematikaversenyen 4.;
      • a Dienes Pál matematikaversenyen 10.;
      • a Lakatos István fizikaversenyen 3. (Haraszti József);
      • a Hevesi György kémiaversenyen 1. (Kálnay Istvánné);
      • Flaskár Anett (Mező Sándorné)
        • a Zrínyi Ilona matematikaversenyen 11.;
        • a Kalmár László matematikaversenyen 7.
        • a Bereznai Gyula matematikaversenyen 2.;
        • a Benczúr Gyula matematikaversenyen 1.;
        • a Bem József matematikaversenyen 1.;
        • a Dienes Pál matematikaversenyen 7.;
        • a Kabay matematikaversenyen 1.;
        • a Varga Tamás matematikaversenyen 1.;
      • Szabolcs - Szatmár - Bereg megye legeredményesebb iskolája a Zrínyi Ilona matematikaverseny alapján az Ap
      áczai Gyakorlóiskola. Az első helyezést az 5., 6., 7. és 8. osztályos tanulókból álló csapat érte el.;
      • Sikolya Kinga a Kalmár László matematikaversenyen 6. (Szulics Zsolt);
      • Babják Rita a német nyelvi tanulmányi verseny 2. helyezettje (Turcsikné Ákos Erika);
      • Varga Péter (Dr. Bakó Attiláné)
      • a Kalmár László matematikaversenyen 6.;
      • a Bem József matematikaversenyen 5.;
      • az Ambrózi Géza matematikaversenyen 8.;
      • részt vett a Váci Mihály szavalóversenyen. (Untener Istvánné);
      • Vecsei Viktor
      • a Kalmár László matematikaversenyen 7. (Dr. Bakó Attiláné);
      • a Benczúr Gyula matematikaversenyen 3.;
      • Gálik Csaba a Kalmár László matematikaversenyen 14. (Dr. Bakó Attiláné);
      • Buskó Nóra (Mező Sándorné)
        • a Benczúr Gyula matematikaversenyen 2.;
        • a Kabay matematikaversenyen 3.;
      • Giba Ágnes
        • a Hevesi György kémiaversenyen 6. (Kálnay Istvánné);
        • a megyei helyesírási versenyen 5. (Nagy Endréné);
        • az 1848-49-es forradalom és szabadságharc vetélkedőn 2. (Dr
        . Zagyi Bertalanné);
        • a földrajz - földtan versenyen 6. (Vikár Csabáné);
        • a Herman Ottó biológiaversenyen 5. (Dr. Nagy Sándorné);
        • a TIT német nyelvi versenyén 2. (Kodácsi Lászlóné);
      • Ágoston Norbert
        • a Hevesi György kémiaversenyen 8. (Kálnay Istvánné);
        • a történelem versenyen 1. (Hradeczky Tamásné);
      • Kerti Andor
        • számítástechnikából 4. (Fodor Attiláné és Bodnár Mihály);
        • a Móricz Zsigmond angol nyelvi versenyen 4. (Pugymer György);
        • a sakk diákolimpia 2. helyezettje a III. korcsoportban (Szulics Zsolt);
      • Takács Péter számítástechnikából 7. (Fodor Attiláné és Bodnár Mihály);
      • Szamos Attila számítástechnikából 8. (Fodor Attiláné és Bodnár Mihály);
      • Nagy László számítástechnikából 8. (Fodor Attiláné és Bodnár Mihály);
      • Fekete Sándor számítástechnikából 2. (Fodor Attiláné és Bodnár Mihály);
      • Darvasi Péter számítástechnikából 10. (Fodor Attiláné és Bodnár Mihály);
      • Balmaz Tamás számítástechnikából 10. (Fodor Attiláné és Bodnár Mihály);
      • Nagy Marianna (Nagy Endréné)
        • a Bessenyei szépkiejtési versenyen 1.;
        • a Váci Mihály szavalóversenyen 1.;
      • Obbágy Vera a történelem versenyen 4. (Hradeczky Tamásné);
      • Az Apáczai Gyakorlóiskola az 1848-49-es forradalom és szabadsá
      gharc eseményeiről rendezett vetélkedőn 3. (Hradeczky Tamásné);
      • Dancs Tamás
      • a Váczi Mihály versmondó versenyen 1. (Rátonyi Marianna);
      • az újságíró - pályázaton 1. (Rátonyi Marianna);
      • Ivancsó István a megyei helyesírási versenyen 5. (Rátonyi Marianna);
      • Nagy Veronika
      • a Bessenyei szépkiejtési versenyen 1. (Gaál Lászlóné);
      • a Váczi Mihály szavalóversenyen 1. (Gaál Lászlóné);
      • az Arany János szavalóversenyen 2. (Gaál Lászlóné);
      • Gaál Adrienn a Bessenyei szépkiejtési versenyen 3. (Lakatos Istvánné);
      • Kujbus Éva a könyvtárhasználati versenyen 2. (Sztropkóczkiné Hajnalosi Éva);
      • Leány I. korcsoportos tornászcsapat 1. (Csabai Mihályné);
      • Csizmarik Dóra tornaversenyen 1. (Csabai Mihályné);
      • Leány II-II. korcsoportos tornászcsapat 1. (Vikár Csabáné);
      • Kerti Andrea torna: 1. (Vikár Csabáné);
      • Fiú I. korcsoportos tornászcsapat 3. (Németh István);
      • Kovács Gábor tornában: 1. (Németh István);
      • Róka Emese
      • távolugrásban: 1. (Csabai Mihályné);
      • 60m-es futásban: 2. (Csabai Mihályné);
      • Vida József
      • távolugrásban: 1. (Csabai Mihályné);
      • 60m-es futásban 2. (Csabai Mihályné);
      • File Brigitta kislabda-hajításban: 1. (Csabai Mihályné);
      • Zubor Zsófia kislabda-hajításban 2. (Csabai Mihályné);
      • Bodzás Anett 600m-es futásban: 3. (Csabai Mihályné);
      • Leány kosárlabda II. korcsoport: 1. (Elek Tamás);
      • Leány kosárlabda III. korcsoport: 1. (Elek Tamás);
      • Gálik Csaba a Móricz Zsigmond angol nyelvi versenyen 1. (Taraszovicsné Tárczi Ilona);
      • Angyal Judit 2. a Móricz Zsigmond angol nyelvi versenyen. (Taraszovicsné Tárczi Ilona);
      • Chelec Tamara a Móricz Zsigmond angol nyelvi versenyen 4. (Pugymer György);
      • Lakatos Rubinka a Móricz Zsigmond angol nyelvi versenyen 2. (Pugymer György);
      • Bégányi Dániel
      • a TIT angol versenyén 1. (Taraszivicsné Tárczi Ilona);
      • a TIT angol versenyén 3. (Taraszivicsné Tárczi Ilona);
      • Zagata Éva a TIT angol versenyén 2. (Pugymer György);
      • Kovács Péter a TIT angol versenyén 2. (Pugymer György);
      • Keresztessy Tünde a TIT angol versenyén 2. (Csiga Valéria);
      • Tóth Máté a TIT angol versenyén 1. (Pugymer György);
      • Szabó Katalin a Zelk Zoltán versmondó versenyen 1. (Némethné Hegedűs Melinda);
      • A Zrínyi Ilona matematikaversenyen a 3. évfolyam csapata 3.
      • A Zrínyi Ilona matematikaversenyen a 4. évfolyam csapata 8.
      • Gyomlai Gergely
        • a Kalmár László matematikaversenyen 2. (Vasváry Zoltánné);
        • a Bereznai Gyula matematikaversenyen 2. (Vasváry Zoltánné);
        • a Zrínyi Ilona matematikaversenyen 14. (Vasváry Zoltánné);
      • Szabó Péter a Benczúr Gyula matematikaversenyen 3. (Vasváry Zoltánné);
      • Vass Vera a földrajz - földtan versenyen 10. (Dr. Nagy Sándorné);
      • Komjáthy Eszter a Herman Ottó biológiaversenyen 9. (Kozma Zsuzsánna);
      • Molnár Boglárka
        • a Móra Ferenc matematikaversenyen 1. (Hegedűs Zoltánné);
        • a Dienes Pál matematikaversenyen 2. (Hegedűs Zoltánné);
      • Nagy Gergely a Móra Ferenc matematikaversenyen 2. (Hegedűs Zoltánné);
      • Veress Ágota a Móra Ferenc matematikaversenyen 3. (Hegedűs
      Zoltánné);
      • Bodnár Mihály (Török Istvánné)
        • a Dienes Pál matematikaversenyen 4.;
        • a Zrínyi Ilona matematikaversenyen 3.;
        • a sakk diákolimpia 32. helyezettje az I. korcsoportban (Szulics Zsolt);
      • Szláma Bence a Dienes Pál matematikaversenyen 5. (Debreczeni Tamásné);
      • Tóth Anita (Bodnár Lászlóné)
        • a Dienes Pál matematikaversenyen 9.;
        • a Zrínyi Ilona matematikaversenyen 3.;
      • Sztás Dániel a Dienes Pál matematikaversenyen 11. Garayné Nagy Katalin);
      • Parragh Gábor a Dienes Pál matematikaversenyen 15. (Vasváry Zoltánné);
      • Szilvasán Eszter (Radványi Sarolta);
        • a Zrínyi Ilona matematikaversenyen 14.;
        • a Kalmár László matematikaversenyen 4.;
        • a Dienes Pál matematikaversenyen 4.
      • Csempesz Krisztián (Vinnai Péterné)
        • a Dienes Pál matematikaversenyen 16.;
        • a Zrínyi Ilona matematikaversenyen 15.;
      • Udvari Zsolt a Zrínyi Ilona matematikaversenyen 3. (Bodnár Lászlóné);
      • Bégányi Ágnes (Petrasevits Teodóra)
        • a Zrínyi Ilona matematikaversenyen 7.;
        • a Bereznai Gyula matematikaversenyen 7.
      • Körmendi Flóra a Zrínyi Ilona matematikaversenyen 7. (Bodnár Lászlóné);
      • Paluska Balázs a Zrínyi Ilona matematikaversenyen 10. (Bodnár Lászlóné);
      • Hankószky Enikő a
      Zrínyi Ilona matematikaversenyen 9. (Vinnai Péterné);
      • Herman Lilla a Zrínyi Ilona matematikaversenyen 12. (Vinnai Péterné);
      • Buczi Miklós a Zrínyi Ilona matematikaversenyen 15. (Vinnai Péterné);
      • Baji Ágnes a francia tanulmányi versenyen 2. (Iván Ágnes);
      • Alapfokú nyelvvizsgát tett
      német nyelvből Szilágyi Violetta (Turcsikné Ákos Erika).

 

 

 

A TERÜLETI (MEGYÉK KÖZÖTTI) VERSENYEREDMÉNYEK

 

 

      • Kerti Andor a Hajdú - Bihar Megyei Pedagógiai Intézet számítástechnika alkalmazói versenyén 2. (Fodor Attiláné és Bodnár Mihály);
      • Varga Péter a Hajdú - Bihar Megyei Pedagógiai Intézet számítástechnika alkalmazói versenyén 12. (Fodor Attiláné és Bodnár Mihály);
      • Fekete Sándor a Hajdú - Bihar Megyei Pedagógiai Intézet számítástechnika alkalmazói versenyén 12. (Fodor Attiláné és Bodnár Mihály);
      • Leány tornászok, I. korcsoport: 4. (Csabai Mihályné);
      • Leány tornászok II-II. korcsoport: 3. (Vikár Csabáné);
      • Leány kosárlabda II. korcsoport: 3. (Elek Tamás);
      • Fiú kosárlabda II. korcsoport: 1. (Gombkötő Norbert);
      • Fiú kosárlabda III. korcsoport: 1. (Zentai Levente);
      • Rukóber Evelin Pitman alapfokú nyelvvizsgát tett angol nyelvből (Taraszovicsné Tárczi Ilona);
      • Orli Ben - Or tanuló Pitman alapfokú nyelvvizsgát tett angol nyelvből (Pugymer György);
      • Ágoston Norbert,
      Babják Rita, Szilágyi Violetta alapfokú nyelvvizsgát tett német nyelvből;

 

 

 

ORSZÁGOS SZINTEN ELÉRT EREDMÉNYEK

 

 

      • Maga Péter (Dr. Gát Györgyné - Dr. Róka Sándor)
        • az országos Zrínyi Ilona matematikaversenyen 3.;
        • a Kalmár László országos matematikaverseny 2. helyezettje;
        • a Varga Tamás országos matematikaversenyen 19. az egy évfolyammal idősebb korosztályban;
      • Gaschitz Ágnes (Fodor Attiláné)
        • a Kalmár László országos matematikaverseny döntőjében 29.;
        • a Zrínyi Ilona matematikaverseny országo
        s döntőjébe jutott;
      • Balogh László (Dr. Gát Györgyné)
        • a Kalmár László országos matematikaverseny döntőjében 5. helyezett;
        • a bátaszéki matematikaverseny 1. helyezettje;
      • Flaskár Anett
        • a TIT országos feladatmegoldó
        versenye 13. helyezettje (Mező Sándorné);
        • a Varga Tamás matematikaverseny 22. helyezettje;
      • Angyal Judit a Hevesi György kémiaversenyen 16. helyezett (Kálnay Istvánné);
      • Az 1998. évi Görög Katolikus Hittanverseny 1. helyezett csapata a nyolcadikosok versenyében: Kerti Andor, Feskó Tibor, Obbágy Vera, Lakatos Rubinka. A hatodikosok versenyében 2. helyezett csapat: Ivancsó István, Mosolygó Marcell, Soltész Dániel, Soltész Tamás és ugyancsak 2. az ötödikesek versenyében a Lakatos István, Szokira Teod
      óra összetételű csapat. (Dr. Obbágy László);
      • Buskó Nóra a TIT levelezős versenyén 4. (Kálnay Istvánné);
      • Czirják Tamás a számítástechnika levelezős versenyen 19. (Fodor Attiláné);
      • Balmaz Tamás a számítástechnika levelezős verseny 23. helyezettje
      (Fodor Attiláné);
      • Ágoston Norbert történelemből 15. (Hradeczky Tamásné);
      • Obbágy Vera történelemből 32. (Hradeczky Tamásné);
      • Tokaji nemzetközi történelem versenyen az Apáczai Gyakorlóiskola csapata 4. (Hradeczky Tamásné);
      • Gyomlai Gá
      bor a TIT történelem levelezős versenyén 7. (Maleczki Péterné);
      • A “Babszem” néptánccsoport: országos és nemzetközi gyermek néptánc-fesztiválon különdíjat kapott. (Rajna Beatrix);
      • A “Babszem” néptánccsoport az országos táncház-találkozón mutatkozott be. (Rajna Beatrix);
      • Fiú kosárlabda II. korcsoport: 5. (Gombkötő Norbert és Sallai József);
      • Fiú kosárlabda III. korcsoport: 7. (Zentai Levente és Vajda László);
      • Vincze Zsolt a Város- és Faluvédő Egyesület pályázatán 1. (Vikár Csabáné);
      • Ratkó Borbála a Város- és Faluvédő Egyesület pályázatán 2. (Vikár Csabáné);
      • Magyar Melinda a Város- és Faluvédő Egyesület pályázatán 4. (Vikár Csabáné);
      • Koós Andrea és Angyal Judit a Város- és Faluvédő Egyesület pályázata különdíját kapták. (Vikár
      Csabáné);
      • Tolnai Éva a TIT földrajz levelezős versenyén 17. (Dr. Nagy Sándorné);
      • Az E - misszió “Határok nélkül” nemzetközi biológiaversenyén az 5.b osztály I. csapata 12., a II. csapata 14. (Kozma Zsuzsánna és Dr. Szilágyi Józsefné);
      • Vajda Bence (Vinnai Péterné);
        • a levelezős matematikaversenyen 2.;
        • a levelezős természetismeret - környezetvédelem versenyen 8.;
        • a levelezős magyar nyelv és irodalom versenyen 7.
      • Páll Dávid a levelezős matematikaversenyen 5. (Vinnai Péterné);
      • Buc
      zi Miklós a levelezős matematikaversenyen 6. (Vinnai Péterné);
      • Csatlós István (Vinnai Péterné)
        • a levelezős matematikaversenyen 6.;
        • a levelezős természetismeret - környezetvédelem versenyen 9.;
      • Kurucz Viktória a levelezős matematikaversenyen
      6. (Vinnai Péterné);
      • Tóth Máté a levelezős matematikaversenyen 9. (Vinnai Péterné);
      • Kovács Réka a levelezős természetismeret - környezetvédelem versenyen 6. (Bodnár Lászlóné);
      • Csempesz Krisztián a levelezős természetismeret - környezetvé
      delem versenyen 9. (Vinnai Péterné);
      • Servais Jessica a levelezős természetismeret - környezetvédelem versenyen 10. (Vinnai Péterné);
      • Hankószky Enikő a levelezős magyar nyelv és irodalom versenyen 8. (Vinnai Péterné);
      • Salamon Krisztina a levelez
      ős magyar nyelv és irodalom versenyen 10. (Vinnai Péterné);
      • Rácz Judit francia nyelvből 18. (Iván Ágnes);

 

Copyright © 2020 Nyíregyházi Apáczai Csere János Általános Iskola és AMI Rights Reserved.