Vissza a tetejére

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
2019. 11. 12. Ovis játszóház

Nyíregyházi Apáczai Csere János Általános Iskola és AMI

Nyíregyháza, Erdő sor 7.

2020. május 30. szombat
Janka, Zsanett
A Nap kel 04:54-kor,
nyugszik 20:42-kor.

Naptár

Május 2020
H K Sz Cs P Szo V
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Őszi szünet

Látogatottság

Today 4

Yesterday 130

Week 801

Month 3939

All 210232

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ki olvass!

Oldalainkat 61 vendég és 0 tag böngészi

Véletlenkép

Pal Mikl򱮅rdei iskol੯2008 MೲaszentistvଯMೲaszentistvଭerdei isk-08-06-06 100.jpg

Vissza az eredményekhez

 

 

Nemzetközi versenyek

 

 

Az Apáczai Gyakorlóiskola csapata

1. helyezett a fiú kosárlabda IV. korcsoportban a lengyelországi Gorlicében rendezett tornán: Csempesz Balázs, Hájer Ádám, Bus Milán, Bohus Tamás, Sztropkóczki Martin, Horváth Bence, Baranyi Richárd, Barta Levente, Szabó Gábor, Deák Bence, Lakatos Bence, Szakács Gergő. (Vajda Tamás, Sallai József).

12. helyezett az 5. évfolyam csapata a megyei és határon túli környezetvédelmi versenyen. (Balmaz Lászlóné).

5. helyezett a 6. évfolyam csapata a megyei és határon túli környezetvédelmi versenyen. (Balmaz Lászlóné).

2. helyezett a Curie Környezetvédelmi Versenyen indult csapat: Szakács Gergő, Nagy Gábor, Vécsei Dávid. (Kis Szabolcsné).

Szabó Antal:

7. helyezett a Kenguru matematikaversenyen. (Mező Sándorné).

Baráz Róbert:

7. helyezett a Kenguru matematikaversenyen. (dr. Bakó Attiláné).

Kiss Gergely:

14. helyezett a Kenguru matematikaversenyen. (Mező Sándorné).

Petró Bálint:

5. helyezett a Curie Kémia Versenyen. (Kálnay Istvánné).

Kuczmog Zita:

16. helyezett a Curie Kémia Versenyen. (Kálnay Istvánné).

 

 

 

Országos versenyek

 

 

Az Apáczai Gyakorlóiskola csapata

12. helyezett a fiú kosárlabda III. korcsoportos diákolimpián. (Vajda Tamás, Sallai József).

2. helyezett a fiú kosárlabda IV. korcsoportos diákolimpián. (Vajda Tamás, Sallai József).

3. helyezett a kosárlabda országos serdülő bajnokság III. korcsoportos fiúcsapat: Lakatos Bence, Deák Bence, Barta Levente, Szabó Gábor, Csempesz Balázs, Hájer Ádám, Baranyi Richárd, Frankó László, Bus Iván, Vajda Hunor, Sipos Csaba. (Vajda Tamás, Sallai József).

Különdíj az „Ismerd meg a világ országait az Interneten keresztül” témakörű, az ELTE TEAM LABOR által meghirdetett versenyen: Kovács Réka, Gergely Gabriella, Körmendy Flóra, Vajda Bence, Buczi Miklós. (Maleczki Péterné).

1. helyezett az „A” csapat a Francia Intézet által meghirdetett francia nyelvű dalíró versenyen. (Szabóné Kutasi Angéla).

1. helyezett az „B” csapat a Francia Intézet által meghirdetett francia nyelvű dalíró versenyen. (Nagyné Mussó Judit).

6. helyezett a leány kosárlabda IV. korcsoportos csapat a diákolimpián. (Farkasinszky Gyuláné).

6. helyezett a leány kosárlabda III. korcsoportos csapat a diákolimpián. (Farkasinszky Gyuláné).

7. helyezett a Sajó Károly Környezetvédelmi versenyen a Petró Bálint, Csandli Kálmán, Hegedűs Péter összetételű csapat. (Egri Olga Judit, Kálnay Istvánné).

2. helyezett a Curie Környezetvédelmi Versenyen indult csapat: Szakács Gergő, Nagy Gábor, Vécsei Dávid. (Kis Szabolcsné).

5. helyezett a Sajó Károly Környezetvédelmi versenyen a Petró Bálint, Csandli Kálmán, Hegedűs Péter összetételű csapat. (Kálnay Istvánné).

Arany minősítést szereztek az iskola növendékei az országos aerobic versenyen: Szekrényes Karola, Lippai Maja, Vajda Flóra, Demeter Blanka, Sajtos Viktória, Szabó Kitti, Türk Fanni, Sajtos Alexandra, Szép Eszter, Kiss Dóra, Demeter Anna, Kovács Nadin. (A magániskolák tanárainak felkészítésével).

Lóránt Edina

3. helyezett az Apáczai Kiadó tanítási versenyén. (Debreczeni Tamásné).

Veress Péter

6. helyezett a Kálti Márk történelem versenyen. (Maleczki Péterné).

Szabó Antal

2. helyezett a Litteratum Tesztmegoldó Versenyen német nyelvből. (Kodácsi Lászlóné).

TELC nyelvvizsgát tett német nyelvből. (Kodácsi Lászlóné).

14. helyezett a Zrínyi Ilona matematikaversenyen. (Mező Sándorné).

8. tanuló: a TITOK történelem tanulmányi verseny döntőjében (Hradeczky Tamásné).

Nyitrai Beatrix:

A Francia Intézet rajzpályázatán díjazott tanuló. (Nagyné Mussó Judit).

Hegyes Dóra:

A Francia Intézet rajzpályázatán díjazott tanuló. (Nagyné Mussó Judit).

Bartha Kristóf:

19. helyezett a Zrínyi Ilona matematikaversenyen. (dr. Bakó Attiláné).

Baráz Róbert:

3. helyezett a Jedlik Ányos fizika Versenyen. (dr. Kanyuk Jánosné).

Bélteczky Márton:

4. helyezett a Jedlik Ányos fizika Versenyen. (dr. Kanyuk Jánosné).

Petró Bálint:

5. helyezett a Jedlik Ányos fizika Versenyen. (dr. Kanyuk Jánosné).

Babély Norbert:

5. helyezett a Gábor Dénes Számítástechnika Versenyen. (Fodor Attiláné, Huszár János).

Kohut Dániel:

7. helyezett a Gábor Dénes Számítástechnika Versenyen. (Fodor Attiláné, Huszár János).

Gulyás Gabriella:

13. helyezett a diákolimpia sakkversenyén.

 

 

Területi versenyek

 

Az Apáczai Gyakorlóiskola csapata

1. helyezett a Zrínyi matematika versenyen az 6. évfolyamon.

1. helyezett a fiú kosárlabda III. korcsoport: Lakatos Bence, Deák Bence, Vajda Hunor, Staskó Márk, Bus Iván, Sinka Tamás, Molnár Marcell, Sipeki Dániel, Szondi Kristóf, Pavlovics Vuk, Veress Balázs, Ákos László. (Vajda Tamás, Sallai József).

1. helyezett a fiú kosárlabda IV. korcsoport: Csempesz Balázs, Hájer Ádám, Bus Milán, Bohus Tamás, Sztropkóczki Martin, Horváth Bence, Baranyi Richárd, Barta Levente, Szabó Gábor, Deák Bence, Lakatos Bence, Szakács Gergő. (Vajda Tamás, Sallai József).

3. helyezett az I-II. korcsoportos leány „B” kategóriás tornászcsapat: Kelemen Klaudia, Németh Fanni, Szurovcsák Cintia, Nagy Annamária, Liptai Csenge Luca, Vajda Luca. (Csabai Mihályné).

8. helyezett a felső tagozatos leány tornászcsapat: Piszár Csilla, Sári Gréta, Fekete Tekla, Héri Orsolya, Szabó Dóra. (Egri Olga Judit).

2. helyezett a Curie Környezetvédelmi Versenyen indult 6. évfolyamos „A” csapat: Varga Gábor, Jeczkó Mercédesz, Tajdi Marcell. (Kis Szabolcsné).

3. helyezett a Curie Környezetvédelmi Versenyen indult 7-8. évfolyamos csapat: Sylvester Áron, Minya Máté, Nagy László. (Kis Szabolcsné).

3. helyezett a Curie Környezetvédelmi Versenyen indult „A” csapat: Zagyva Dóra, Bartha Nikoletta, Páll Vivien. (Kálnay Istvánné).

4. helyezett a Curie Környezetvédelmi Versenyen indult „B” csapat: Anga Virág, Bódi Anna, Szokol Enikő. (Kálnay Istvánné).

5. helyezett a Curie Környezetvédelmi Versenyen indult „C” csapat: Zsvér-Vadas Sándor, Tóth Kitti, Ónya Attila. (Kálnay Istvánné).

6. helyezett a Curie Környezetvédelmi Versenyen indult „D” csapat: Kálny Olívia, Tóth Orsolya, Olvasztó Réka. (Kálnay Istvánné).

4. helyezett a Curie Környezetvédelmi Versenyen indult 5-6. évfolyam „C” csapata: Kurucz Gréta, Losonczki Eszter, Vass Patrícia. (Kis Szabolcsné).

5. helyezett a Curie Környezetvédelmi Versenyen indult 5-6. évfolyam „D” csapata: Tomasovszki Réka, Németh Réka, Balázsi Eszter. (Kis Szabolcsné).

8. helyezett a Curie Környezetvédelmi Versenyen indult 5-6. évfolyam „E” csapata: Kovács Villő, Lászlófi Viola, Szabó Kitty. (Kis Szabolcsné).

Hegedűs Péter:

6. helyezett a történelem tanulmányi versenyen. (Hradeczky Tamásné).

Szerényi Tibor:

7. helyezett a történelem tanulmányi versenyen. (Hradeczky Tamásné).

Kató Angelika:

2. helyezett a francia nyelvi tanulmányi versenyen. (Szabóné Kutasi Angéla).

Barta Kristóf:

3. helyezett a francia nyelvi tanulmányi versenyen. (Szabóné Kutasi Angéla).

Tomasovszki Réka:

4. helyezett a francia nyelvi tanulmányi versenyen. (Szabóné Kutasi Angéla).

Balázsi Eszter:

9. helyezett a francia nyelvi tanulmányi versenyen. (Szabóné Kutasi Angéla).

Illó Bernadett:

10. helyezett a francia nyelvi tanulmányi versenyen. (Szabóné Kutasi Angéla).

Kerti Anna:

1. helyezett a francia nyelvi tanulmányi versenyen. (Szabóné Kutasi Angéla).

Újvári Panna:

4. helyezett a francia nyelvi tanulmányi versenyen. (Szabóné Kutasi Angéla).

Szabó Gábor:

9. helyezett a francia nyelvi tanulmányi versenyen. (Szabóné Kutasi Angéla).

Czirják Balázs:

11. helyezett a francia nyelvi tanulmányi versenyen. (Szabóné Kutasi Angéla).

Márton Dalma:

1. helyezett a francia nyelvi tanulmányi versenyen. (Szabóné Kutasi Angéla).

Smid Erika:

1. helyezett a francia nyelvi tanulmányi versenyen. (Szabóné Kutasi Angéla).

Hegyes Dóra:

1. helyezett a francia nyelvi tanulmányi versenyen. (Nagyné Mussó Judit).

Mendler Nikolett:

1. helyezett a francia nyelvi tanulmányi versenyen. (Nagyné Mussó Judit).

Nagy László:

1. helyezett a francia nyelvi tanulmányi versenyen. (Nagyné Mussó Judit).

Szabó Kitti:

2. helyezett a francia nyelvi tanulmányi versenyen. (Nagyné Mussó Judit).

Kulcsár Klaudia:

2. helyezett a francia nyelvi tanulmányi versenyen. (Nagyné Mussó Judit).

Borca Vanessza:

3. helyezett a francia nyelvi tanulmányi versenyen. (Nagyné Mussó Judit).

Németh Bence:

3. helyezett a francia nyelvi tanulmányi versenyen. (Nagyné Mussó Judit).

Kocsis Andrea:

3. helyezett a francia nyelvi tanulmányi versenyen. (Nagyné Mussó Judit).

Baranyi Rchárd:

3. helyezett a francia nyelvi tanulmányi versenyen. (Nagyné Mussó Judit).

Bálint Petra:

4. helyezett a francia nyelvi tanulmányi versenyen. (Nagyné Mussó Judit).

Baku László:

4. helyezett a francia nyelvi tanulmányi versenyen. (Nagyné Mussó Judit).

Ignéczi Fruzsina:

6. helyezett a francia nyelvi tanulmányi versenyen. (Nagyné Mussó Judit).

Anga Virág:

7. helyezett a francia nyelvi tanulmányi versenyen. (Nagyné Mussó Judit).

Tóth Orsolya:

7. helyezett a francia nyelvi tanulmányi versenyen. (Nagyné Mussó Judit).

Lukács Lilla:

8. helyezett a francia nyelvi tanulmányi versenyen. (Nagyné Mussó Judit).

Oláh Renáta:

9. helyezett a francia nyelvi tanulmányi versenyen. (Nagyné Mussó Judit).

Bartha Nikolett:

11. helyezett a francia nyelvi tanulmányi versenyen. (Nagyné Mussó Judit).

Kis Dóra:

11. helyezett a francia nyelvi tanulmányi versenyen. (Nagyné Mussó Judit).

Mészáros Lőrinc:

12. helyezett a francia nyelvi tanulmányi versenyen. (Nagyné Mussó Judit).

Szabó Róbert:

13. helyezett a francia nyelvi tanulmányi versenyen. (Nagyné Mussó Judit).

Vécsei Vanda:

14. helyezett a francia nyelvi tanulmányi versenyen. (Nagyné Mussó Judit).

Kiss Gergő:

13. helyezett a TIT Alföldi Regionális Számítástechnikai Versenyén.. (Fodor Attiláné, Huszár János).

Petró Bálint:

1. helyezett a Curie Kémia Versenyen.. (Kálnay Istvánné).

Kuczmog Zita:

1. helyezett a Curie Kémia Versenyen.. (Kálnay Istvánné).

Márton Dalma:

2. helyezett a Curie Kémia Versenyen.. (Kálnay Istvánné).

Babicz Sára:

4. helyezett a Curie Kémia Versenyen.. (Kálnay Istvánné).

 

 

Megyei versenyek

 

Az Apáczai Gyakorlóiskola csapata

2. helyezett a Curie Természetismereti Versenyen: Márton Blanka 4.b, Herka Mercédesz 4.b. (Feketéné Horváth Hajnalka).

2. helyezett a fiú kosárlabda III. korcsoport: Lakatos Bence, Deák Bence, Vajda Hunor, Staskó Márk, Bus Iván, Sinka Tamás, Molnár Marcell, Sipeki Dániel, Szondi Kristóf, Pavlovics Vuk, Veress Balázs, Ákos László. (Vajda Tamás, Sallai József).

1. helyezett a fiú kosárlabda IV. korcsoport: Csempesz Balázs, Hájer Ádám, Bus Milán, Bohus Tamás, Sztropkóczki Martin, Horváth Bence, Baranyi Richárd, Barta Levente, Szabó Gábor, Deák Bence, Lakatos Bence, Szakács Gergő. (Vajda Tamás, Sallai József).

3. helyezett az I-II. korcsoportos leány „B” kategóriás tornászcsapat: Kelemen Klaudia, Németh Fanni, Szurovcsák Cintia, Nagy Annamária, Liptai Csenge Luca, Vajda Luca. (Csabai Mihályné).

3. helyezett a „Mező Ferenc Szellemi Diákolimpia” döntőjében: Bus Iván, Kukucska Samu, Nyitrai Ferenc, Staskó Márk. (Maleczki Péterné).

1. helyezett a „Mező Ferenc Szellemi Diákolimpia” döntőjében: a 6.c osztály csapata (Maleczki Péterné).

2. helyezett a felső tagozatos leány tornászcsapat: Simon Csenge, Piszár Csilla, Sári Gréta, Fekete Tekla, Héri Orsolya, Szabó Dóra. Gerner Márta. (Egri Olga Judit).

3. helyezett a szellemi diákolimpián a 6.c osztály csapata: Bus Iván, Kukucska Samu, Nyitrai Tibor, Sztaskó Márk. (Egri Olga Judit).

2. helyezett a diákolimpián a felsős fiú sakkcsapat: Nagy László, Bélteczky Márton, Baráz Róbert, Kiss Gergő, Kiss Máté. (Péczeli Zoltán, Nagyné Mussó Judit).

3. helyezett a diákolimpián az alsós sakkcsapat: Bélteczky Bence, Nagy Péter, Gulyás Gabriella, Prókai László. (Péczeli Zoltán).

1. helyezett a Szabolcs – SzatmárBereg Megyei Sakkszövetség Megyei Kupaverseny ifjúsági csoportjában a felsős fiú sakkcsapat: Nagy László, Bélteczky Márton, Kiss Máté. (Péczeli Zoltán, Nagyné Mussó Judit).

2. helyezett a Móra sakkversenyen az iskola csapata: Nagy László, Bélteczky Bence, Gulyás Gabriella, Bánhidi Edit. (Péczeli Zoltán, Nagyné Mussó Judit).

Kelemen Klaudia

1. helyezett a torna diákolimpia „B” kategóriás egyéni versenyében. (Csabai Mihályné).

Németh Fanni

2. helyezett a torna diákolimpia „B” kategóriás egyéni versenyében. (Csabai Mihályné).

Bélteczky Bence:

1. helyezett a Móra sakkversenyen.

3. helyezett a diákolimpia sakkversenyén.

Liptai Luca

3. helyezett a torna diákolimpia „B” kategóriás egyéni versenyében. (Csabai Mihályné).

Joó Réka

4. helyezett a torna diákolimpia „B” kategóriás egyéni versenyében. (Csabai Mihályné).

Jóvári Krisztina

6. helyezett a torna diákolimpia „B” kategóriás egyéni versenyében. (Csabai Mihályné).

Bogár Petra

7. helyezett a diákolimpia 50 m hátúszóversenyén. (Sportegyesületi edző felkészítésével, testnevelője: Csabai Mihályné).

Héri Zsombor

6. helyezett a diákolimpia 50 m mellúszóversenyén. (Sportegyesületi edző felkészítésével, testnevelője: Csabai Mihályné).

Török Zsófia

5. helyezett a diákolimpia 50 m hátúszóversenyén. (Sportegyesületi edző felkészítésével, testnevelője: Csabai Mihályné).

Gulyás Gabriella

1. helyezett a megyei diákolimpia sakkversenyén. (Sportegyesületi edző felkészítésével, testnevelője: Csabai Mihályné).

1. helyezett a Móra sakkversenyen.

Tóth Vince

3. helyezett a Móra Matematikaversenyen. (Fülöpné Csordás Viktória);

Kassai József

3. helyezett a Móra Matematikaversenyen. (Fülöpné Csordás Viktória);

Bátyi Fanni

5. helyezett a Dienes Matematikaversenyen. (Fekete Katalin).

Balázs Tamás

5. helyezett a Móra Matematikaversenyen. (Hegedűs Zoltánné).

Kurucz Krisztina

5. helyezett a Móra Matematikaversenyen. (Hegedűs Zoltánné).

Kapu Csilla

1. helyezett a „Szépen, jól magyarul” helyesírási versenyen. (Garayné Nagy Katalin).

Lipták Anett

1. helyezett a Zelk Zoltán szavalóversenyen. (Garayné Nagy Katalin).

Lászlófi Ádám

8. helyezett a Móra Matematikaversenyen. (Garayné Nagy Katalin).

Mikó Luca

5. helyezett a Móra Matematikaversenyen. (Adorjánné Szabó Magdolna).

Fekete Anett

5. helyezett a Zrínyi Ilona Matematikaversenyen. (Radványi Sarolta).

4. helyezett a Bereznai Matematikaversenyen. (Radványi Sarolta).

4. helyezett a Kalmár Matematikaversenyen. (Radványi Sarolta).

2. helyezett a megyei helyesírási versenyen. (Némethné Hegedűs Melinda).

Sipeki Dániel

5. helyezett a Zrínyi Ilona Matematikaversenyen. (Radványi Sarolta).

6. helyezett a Dienes Matematikaversenyen. (Radványi Sarolta).

Balogh Eszter

3. helyezett a Mátyás prózamondó versenyen. (Török Istvánné).

Tóth Balázs

1. helyezett a megyei helyesírási versenyen. (Kristóf Andrásné).

Horváth Bence

2. helyezett a Bereznai Matematikaversenyen. (Feketéné Horváth Hajnalka).

8. a Kalmár Matematikaversenyen. (Feketéné Horváth Hajnalka).

Kántor Patrik

4. helyezett a Kalmár Matematikaversenyen. (Feketéné Horváth Hajnalka).

Kovács Villő

5. helyezett a „Kistörténész – kutató” versenyen. (Maleczki Péterné).

Veress Péter:

1. helyezett a „Kistörténész – kutató” versenyen. (Maleczki Péterné).

6. helyezett a német nyelvi prózamondó versenyen. (Ling Béláné).

Glückmann Péter:

1. helyezett az Apáczai német nyelvi szövegértő versenyen. (Kodácsi Lászlóné).

Szabó Antal

1. helyezett a Móricz német nyelvi versenyen. (Kodácsi Lászlóné).

1. helyezett az Apáczai német nyelvi szövegértő versenyen. (Kodácsi Lászlóné).

2. helyezett a Zrínyi Ilona matematikaversenyen. (Mező Sándorné).

1. helyezett az Ambrózy matematikaversenyen. (Mező Sándorné).

1. helyezett a Kalmár matematikaversenyen. (Mező Sándorné).

1. helyezett a Bereznai matematikaversenyen. (Mező Sándorné).

2. helyezett a Dienes matematikaversenyen. (Mező Sándorné).

1. helyezett a Petőfi matematikaversenyen. (Mező Sándorné).

Dicső Tibor:

1. helyezett az Apáczai német nyelvi szövegértő versenyen. (Kodácsi Lászlóné).

Cota Emánuel:

1. helyezett az Apáczai német nyelvi szövegértő versenyen. (Kodácsi Lászlóné).

Garai Gábor:

2. helyezett az Apáczai német nyelvi szövegértő versenyen. (Kodácsi Lászlóné).

Kurucz Gabriella:

2. helyezett az Apáczai német nyelvi szövegértő versenyen. (Kodácsi Lászlóné).

Szűcs Marcell:

2. helyezett a német nyelvi szövegértő versenyen. (Ling Béláné).

Emri Ákos:

5. helyezett a német nyelvi szövegértő versenyen. (Ling Béláné).

Ruzsa Eszter:

9. helyezett a német nyelvi versenyen. (Ling Béláné).

Dicső Zoltán:

6. helyezett a német nyelvi versenyen. (Ling Béláné).

10. helyezett a Zrínyi Ilona matematikaversenyen. (dr. Bakó Attiláné).

Kalapos Diána.

5. helyezett a német nyelvi versenyen. (Turcsikné Ákos Erika).

Angyal Barbara:

10. helyezett a német nyelvi versenyen. (Turcsikné Ákos Erika).

Hajdu Ádám:

6. helyezett a német nyelvi szövegértő versenyen. (Turcsikné Ákos Erika).

Anka Márk:

8. helyezett a Móricz angol nyelvi versenyen. (Csiga Valéria).

Szilágyi Péter:

13. helyezett a Móricz angol nyelvi versenyen. (Csiga Valéria).

5. helyezett a Petőfi angol nyelvi versenyen. (Csiga Valéria).

Nagy Brigitta:

17. helyezett a Móricz angol nyelvi versenyen. (Csiga Valéria).

Pankotai Márk:

18. helyezett a Móricz angol nyelvi versenyen. (Csiga Valéria).

Marinecz Viktória:

19. helyezett a Móricz angol nyelvi versenyen. (Csiga Valéria).

13. helyezett a Petőfi angol nyelvi versenyen. (Csiga Valéria).

Katona Bettína:

20. helyezett a Petőfi angol nyelvi versenyen. (Csiga Valéria).

Jánócsik Emese:

22. helyezett a Petőfi angol nyelvi versenyen. (Csiga Valéria).

Hankószky Tünde:

6. helyezett az Apáczai helyesírási versenyen. (Rátonyi Marianna).

5. helyezett a Simonyi helysírási versenyen. (Rátonyi Marianna).

Zsíros Tamás:

3. helyezett a Móricz angol nyelvi versenyen. (Pugymer György).

3. helyezett a Petőfi angol nyelvi versenyen. (Pugymer György).

1. helyezett a Bereznai matematikaversenyen. (dr. Gát Györgyné).

Kovács Villő:

25. helyezett a Móricz angol nyelvi versenyen. (Pugymer György).

Nagy László:

19. helyezett a Móricz angol nyelvi versenyen. (Pugymer György).

2. helyezett a Móra sakkversenyen.

Takács Fruzsina:

20. helyezett a Móricz angol nyelvi versenyen. (Pugymer György).

16. helyezett a Petőfi angol nyelvi versenyen. (Pugymer György).

Petró Bálint:

20. helyezett a Móricz angol nyelvi versenyen. (Pugymer György).

3. helyezett a Petőfi angol nyelvi versenyen. (Pugymer György).

8. helyezett a Hevesy Kémia Versenyen. (Kálnay Istvánné).

Horváth Marcell:

21. helyezett a Móricz angol nyelvi versenyen. (Pugymer György).

Hegedűs Péter:

27. helyezett a Móricz angol nyelvi versenyen. (Pugymer György).

16. helyezett a Petőfi angol nyelvi versenyen. (Pugymer György).

Gát Zsófi:

7. helyezett a Petőfi angol nyelvi versenyen. (Pugymer György).

Szabó Regina:

9. helyezett a Petőfi angol nyelvi versenyen. (Pugymer György).

Medgyesi Beáta:

10. helyezett a Petőfi angol nyelvi versenyen. (Pugymer György).

Palsák Angelika:

12. helyezett a Petőfi angol nyelvi versenyen. (Pugymer György).

Sylvester Áron:

20. helyezett a Petőfi angol nyelvi versenyen. (Pugymer György).

Minya Máté:

28. helyezett a Petőfi angol nyelvi versenyen. (Pugymer György).

Gerner Márta:

1. helyezett a Móra angol nyelvi versenyen. (Taraszovicsné Tárczi Ilona).

11. helyezett a Móricz angol nyelvi versenyen. (Taraszovicsné Tárczi Ilona).

4. helyezett a Petőfi angol nyelvi versenyen. (Taraszovicsné Tárczi Ilona).

Hollós Levente:

1. helyezett a Móra angol nyelvi versenyen. (Taraszovicsné Tárczi Ilona).

Babicz Tamás:

1. helyezett a Móra angol nyelvi versenyen. (Taraszovicsné Tárczi Ilona).

Losonczki Eszter:

16. helyezett a Móricz angol nyelvi versenyen. (Taraszovicsné Tárczi Ilona).

Katona Ferenc:

19. helyezett a Móricz angol nyelvi versenyen. (Taraszovicsné Tárczi Ilona).

10. helyezett a Petőfi angol nyelvi versenyen. (Taraszovicsné Tárczi Ilona).

1. helyezett az Ambrózy matematikaversenyen. (Berencsi Valéria).

6. helyezett a Kalmár matematikaversenyen. (Berencsi Valéria).

4. helyezett a Bereznai matematikaversenyen. (Berencsi Valéria).

2. helyezett a Dienes matematikaversenyen. (Berencsi Valéria).

1. helyezett a Petőfi matematikaversenyen. (Berencsi Valéria).

Lászlófi Viola:

11. helyezett a Petőfi angol nyelvi versenyen. (Taraszovicsné Tárczi Ilona).

Juhász Zsolt:

20. helyezett a Petőfi angol nyelvi versenyen. (Taraszovicsné Tárczi Ilona).

Balázs Csaba:

3. helyezett a Zrínyi Ilona matematikaversenyen. (dr. Gát Györgyné).

8. helyezett a Dienes matematikaversenyen. (dr. Gát Györgyné).

Bartha Kristóf:

1. helyezett a Zrínyi Ilona matematikaversenyen. (dr. Bakó Attiláné).

1. helyezett az Ambrózy matematikaversenyen. (dr. Bakó Attiláné).

2. helyezett a Kalmár matematikaversenyen. (dr. Bakó Attiláné).

3. helyezett a Benczúr matematikaversenyen. (dr. Bakó Attiláné).

4. helyezett a Dienes matematikaversenyen. (dr. Bakó Attiláné).

Udvarhelyi Péter:

3. helyezett a Zrínyi Ilona matematikaversenyen. (dr. Bakó Attiláné).

3. helyezett a Dienes matematikaversenyen. (dr. Bakó Attiláné).

Mikolai Máté:

2. helyezett a Petőfi matematikaversenyen. (Berencsi Valéria).

Anka Márk:

2. helyezett az Ambrózy matematikaversenyen. (Mező Sándorné).

2. helyezett az Petőfi matematikaversenyen. (Mező Sándorné).

Tajdi Marcell:

6. helyezett a Zrínyi Ilona matematikaversenyen. (dr. Bakó Attiláné).

2. helyezett az Ambrózy matematikaversenyen. (dr. Bakó Attiláné).

Baráz Róbert:

8. helyezett a Zrínyi Ilona matematikaversenyen. (dr. Bakó Attiláné).

2. helyezett a Varga Tamás matematikaversenyen. (dr. Bakó Attiláné).

3. helyezett az Ambrózy matematikaversenyen. (dr. Bakó Attiláné).

3. helyezett a Bereznai matematikaversenyen. (dr. Bakó Attiláné).

4. helyezett a Dienes matematikaversenyen. (dr. Bakó Attiláné).

3. helyezett a Jedlik Ányos fizika Versenyen. (dr. Kanyuk Jánosné).

Kiss Máté:

4. helyezett a Zrínyi Ilona matematikaversenyen. (dr. Gát Györgyné).

1. helyezett a diákolimpia sakkversenyén.

Kiss Gergő:

3. helyezett a Kalmár matematikaversenyen. (Mező Sándorné).

4. helyezett a Benczúr matematikaversenyen. (Mező Sándorné).

4. helyezett a Dienes matematikaversenyen. (Mező Sándorné).

Drobni Zsófi:

3. helyezett az Petőfi matematikaversenyen. (Mező Sándorné).

Takács Zsófi:

5. helyezett az Petőfi matematikaversenyen. (Mező Sándorné).

Bodnár Géza:

6. helyezett az Petőfi matematikaversenyen. (Mező Sándorné).

Petró Bálint:

1. helyezett a Jedlik Ányos fizika Versenyen. (dr. Kanyuk Jánosné).

8. helyezett a Hevesy Kémia Versenyen. (Kálnay Istvánné).

Bélteczky Márton:

2. helyezett a Jedlik Ányos fizika Versenyen. (dr. Kanyuk Jánosné).

Baku László:

7. helyezett a Jedlik Ányos fizika Versenyen. (dr. Kanyuk Jánosné).

Simon Csenge:

1. helyezett az egyéni tornaversenyben. (Egri Olga Judit).

Kókai Judit:

10. helyezett a Teleki földrajzversenyen. (Egri Olga Judit).

Hegedűs Péter:

10. helyezett a Teleki földrajzversenyen. (Egri Olga Judit).

Kuczmog Zita:

7. helyezett a Hevesy Kémia Versenyen. (Kálnay Istvánné)..

 

 

 

Városi versenyek

 

 

Az Apáczai Gyakorlóiskola csapata

3. helyezett a II. korcsoportos labdarúgócsapat. (Boros Mihály).

1. helyezett az I-II. korcsoportos leány „B” kategóriás „A” tornászcsapat: Kelemen Klaudia, Németh Fanni, Szurovcsák Cintia, Nagy Annamária, Liptai Csenge Luca, Vajda Luca. (Csabai Mihályné).

3. helyezett az I-II. korcsoportos leány „B” kategóriás „B” tornászcsapat: Sári Zanett, Kelemen Klaudia, Veres Anita, Jendrek Luca, Karasz Kitti, Varkoly Eszter. (Csabai Mihályné).

5. helyezett a Móricz német nyelvi versenyen a Ruzsa Eszter, Angyal Balázs, Kiss Gergő, Losonszki Dalma összetételű csapat. (Ling Béláné, Turcsikné Ákos Erika).

3. helyezett a Hunyadi „Okoskodó” versenyén a Márton Dalma, Kuczmog Zita, Gerner Márta, Baráz Róbert összetételű csapat. (Mező Sándorné, Kálnay Istvánné, dr. Kanyuk Jánosné, dr. Bakó Attiláné).

1. helyezett a Komplex Természettudományi Versenyen indult csapat. (dr. Kanyuk Jánosné).

1. helyezett a szellemi diákolimpián a 6.c osztály csapata: Bus Iván, Kukucska Samu, Nyitrai Tibor, Sztaskó Márk. (Egri Olga Judit).

1. helyezett a felső tagozatos leány tornászcsapat a diákolimpián: Simon Csenge, Piszár Csilla, Sári Gréta, Fekete Tekla, Héri Orsolya, Szabó Dóra. Gerner Márta. (Egri Olga Judit).

1. helyezett a felső tagozatos leány tornászcsapat az Apáczai tornaversenyen: Simon Csenge, Piszár Csilla, Sári Gréta, Fekete Tekla, Héri Orsolya, Szabó Dóra. Gerner Márta. (Egri Olga Judit).

2. helyezett a felsős sakkcsapat a diákolimpia sakkversenyén: Baráz róbert, Nagy László, Bélteczky Márton, Kiss Máté.

3. helyezett az alsós sakkcsapat a diákolimpia sakkversenyén: Bélteczky Bence, Gulyás Gabriella, Prókai László.

6. helyezett a Bem Környezetvédelmi Versenyen: Jeczkó Mercédesz, Varga Gábor, Tajdi Marcell. (Kis Szabolcsné).

8. helyezett a Herman Környezetvédelmi Versenyen: Kovács Villő, Lászlófi Viola, Jeczkó Mercédesz, Varga Gábor. (Kis Szabolcsné).

Szolnoki Dóra:

4. helyezett az olvasási versenyen. (Hegedűs Zoltánné).

Prókai László:

2. helyezett a diákolimpia sakkversenyén.

Hengsperger Béla:

4. helyezett a diákolimpia sakkversenyén.

Földesi Gábor:

6. helyezett a diákolimpia sakkversenyén.

Nagy Péter:

7. helyezett a diákolimpia sakkversenyén.

Nagy Krisztina:

7. helyezett a diákolimpia sakkversenyén.

Gulyás Gabriella:

1. helyezett a diákolimpia sakkversenyén.

Bélteczky Bence:

1. helyezett a diákolimpia sakkversenyén.

Kiss Máté:

4. helyezett a diákolimpia sakkversenyén.

Bélteczky Márton:

6. helyezett a diákolimpia sakkversenyén.

Kiss Dániel:

4. helyezett a Gárdonyi hangos olvasási versenyen. (Adorjánné Szabó Magdolna).

Lóránt Edina:

1. helyezett a Nyíregyházi Főiskola Tanítóképző Intézete tanítási versenyén. (Kristóf Andrásné).

Orha Viktória:

3. helyezett a Nyíregyházi Főiskola Tanítóképző Intézete tanítási versenyén. ((Kristóf Andrásné).

Herka Mercédesz:

4. helyezett a Benczúr környezetismereti versenyen. (Feketéné Horváth Hajnalka).

Kelemen Klaudia:

1. helyezett a torna diákolimpia „B” kategóriás egyéni versenyében. (Csabai Mihályné).

Németh Fanni:

3. helyezett a torna diákolimpia „B” kategóriás egyéni versenyében. (Csabai Mihályné).

Jóvári Krisztina:

5. helyezett a torna diákolimpia „B” kategóriás egyéni versenyében. (Csabai Mihályné).

Nagy Annamária:

4. helyezett a torna diákolimpia „B” kategóriás egyéni versenyében. (Csabai Mihályné).

Szirovcsák Cintia:

6. helyezett a torna diákolimpia „B” kategóriás egyéni versenyében. (Csabai Mihályné).

Keresztesy Gitta:

7. helyezett a torna diákolimpia „B” kategóriás egyéni versenyében. (Csabai Mihályné).

Sári Zsanett:

4. helyezett a torna diákolimpia „B” kategóriás egyéni versenyében. (Csabai Mihályné).

Molnár Marcell:

3. helyezett a torna diákolimpia „B” kategóriás egyéni versenyében. (Sallai József).

Nagy László:

1. helyezett a Simonyi Zsigmond Helyesírási Versenyen. (Nagy Endréné).

2. helyezett a diákolimpia sakkversenyén.

Mendler Nikoletta:

3. helyezett a Simonyi Zsigmond Helyesírási Versenyen. (Nagy Endréné).

Deák Dóra:

3. helyezett a szép magyar beszédért versenyen. (Nagy Endréné).

Marinecz Viktória:

4. helyezett a Vécsey angol nyelvi versenyen. (Csiga Valéria).

Nagy Brigitta:

4. helyezett a Vécsey angol nyelvi versenyen. (Csiga Valéria).

Lipták Dóra:

3. helyezett prózamondó versenyen. (Rátonyi Marianna).

Juhász Zsolt:

20. helyezett a Petőfi angol nyelvi versenyen. (Taraszovicsné Tárczi Ilona).

Gerner Márta:

4. helyezett a Vécsey angol nyelvi versenyen. (Taraszovicsné Tárczi Ilona).

5. helyezett a Jedlik Ányos fizika Versenyen. (dr. Kanyuk Jánosné).

2. helyezett a diákolimpia tornaversenyén. (Egri Olga Judit).

Baku László:

1. helyezett a Jedlik Ányos fizika Versenyen. (dr. Kanyuk Jánosné).

Baráz Róbert:

2. helyezett a Jedlik Ányos fizika Versenyen. (dr. Kanyuk Jánosné).

2. helyezett a diákolimpia sakkversenyén.

Kiss Gergő:

4. helyezett a Jedlik Ányos fizika Versenyen. (dr. Kanyuk Jánosné).

3. helyezett a diákolimpia sakkversenyén.

Petró Bálint:

5. helyezett a Jedlik Ányos fizika Versenyen. (dr. Kanyuk Jánosné).

Bélteczky Márton:

5. helyezett a Jedlik Ányos fizika Versenyen. (dr. Kanyuk Jánosné).

Kropog Péter:

5. helyezett a Jedlik Ányos fizika Versenyen. (dr. Kanyuk Jánosné).

Tóth Kitti:

5. helyezett a Jedlik Ányos fizika Versenyen. (dr. Kanyuk Jánosné).

Simon Csenge:

1. helyezett a diákolimpia tornaversenyén. (Egri Olga Judit).

Győri Eszter:

3. helyezett a diákolimpia tornaversenyén. (Egri Olga Judit).

 

 

 

Levelezős versenyek

 

Vitális Lilla:

helyezett az országos magyar nyelvi versenyen. (Nagy Endréné).

Kakuk Ádám:

90% feletti teljesítményt ért el a Litterátum német nyelvi versenyen. (Turcsikné Ákos Erika).

Gulyás Gabriella:

90% feletti teljesítményt ért el a Litterátum német nyelvi versenyen. (Turcsikné Ákos Erika).

 

Varkoly Eszter:

90% feletti teljesítményt ért el a Litterátum német nyelvi versenyen. (Turcsikné Ákos Erika).

Lászlófi Viola:

Arany fokozatot ért el az angol nyelvi versenyen. (Taraszovicsné Tárczi Ilona).

Kiss Máté:

1. helyezett a Váci Tehetségfejlesztő Matematika Versenyen. (dr. Gát Györgyné).

13. helyezett az On-line Matematika Versenyen. (dr. Gát Györgyné).

Udvarhelyi Péter:

6. helyezett az On-line Matematika Versenyen. (dr. Bakó Attiláné).

Szabó Péter:

2. helyezett a TIT kémia tehetségkutató versenyen. (Kálnay Istvánné).

Parag Gábor:

5. helyezett a TIT kémia tehetségkutató versenyen. (Kálnay Istvánné).

 

Copyright © 2020 Nyíregyházi Apáczai Csere János Általános Iskola és AMI Rights Reserved.