Vissza a tetejére

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Az októberi étlap elérhető a Főmenü/Étlap menüben!

Nyíregyházi Apáczai Csere János Általános Iskola és AMI

Nyíregyháza, Erdő sor 7.

Beiskolázási információk!

Iskolánkat a Facebook-on is megtalálja!

Látogatottság

Today 102

Yesterday 65

Week 918

Month 3637

All 268257

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ki olvass!

Oldalainkat 453 vendég és 0 tag böngészi

Véletlenkép

kmd3.jpg

 fentt

FENNTARTHATÓSÁGI TÉMAHÉT

az Apáczaiban 2021.

 

Idén második alkalommal csatlakoztunk a programsorozathoz.

A 2021. évi Fenntarthatósági Témahét kiemelt témái az erdő, mint ökoszisztéma, a zöld gazdaság és a fenntartható közösségek.

Az alsó tagozatos gyermekek jelenléti oktatásban, az erdő témakört változatos módon járták körbe. Gyűjtőmunkák, kiselőadások, csoportban végzett projektek, beszélgetések előzték meg a Pál Miklós Erdészeti Erdei Iskolával közösen megrendezett rendhagyó környezetismeret órát és akadályversenyt, melynek helyszíne a Sóstói erdő volt. A fenntarthatóság jegyében folytatódott a szelektív hulladékgyűjtő verseny és a virágosítás is iskolánkban.

A felső tagozatosok még online formában kapcsolódtak be a programokba. Online tanórákon vettek részt. Legnépszerűbb témák a mobil-élet, a műanyag, mint veszélyforrás illetve a fenntartható életmód voltak körükben. Rendhagyó osztályfőnöki órákon beszélgettek, kreatív előadásokkal készültek és az újrahasznosítás jegyében alkottak a gyermekek.

 

Galéria megtekintése

Copyright © 2021 Nyíregyházi Apáczai Csere János Általános Iskola és AMI Rights Reserved.