Vissza a tetejére

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
2019. 11. 12. Ovis játszóház

Nyíregyházi Apáczai Csere János Általános Iskola és AMI

Nyíregyháza, Erdő sor 7.

2020. január 22. szerda
Vince, Artúr
A Nap kel 07:27-kor,
nyugszik 16:37-kor.

Naptár

Január 2020
H K Sz Cs P Szo V
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Őszi szünet

Látogatottság

Today 86

Yesterday 326

Week 627

Month 3408

All 189010

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ki olvass!

Oldalainkat 70 vendég és 0 tag böngészi

Véletlenkép

2004-8c.jpg

 

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

10. hely 3.d Okosédesek csapata

 

Czakó Luca

Untener Kotti

Verbai Hanga

Vas Lionel

 

A november 8-án megrendezett megyei Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny ünnepélyes eredményhirdetésére - iskolánkból -3 csapat kapott meghívót.

A harmadik évfolyamosok között 4. helyen végzett a 3. a osztály „OLTÁRI OKOSKÁK”csapata:

Kerecseny Bíbor

Lakatos Vince

Radványi Flóra

Repka Zoé

Felkészítő tanáruk: Dr. Kovács Gáborné

Negyedik évfolyamosok között 5. helyen végzett a 4. c osztály „HALIHAJÓ” csapata:

Fedor Johanna Luca

Hengsperger Lilla

Kutykó Hanna Róza

László- Devera Hajna

Felkészítő tanáruk: Kemecseiné Rusz Eleonóra

6. helyen végzett a 4.d osztály „KINCSVADÁSZOK”csapata

Kecskeméti Lili

Kiss Mihály

Körmendi Réka

Palotás Gréta

Felkészítő tanáruk: Bodnár Lászlóné

 

A megtisztelő „Tanári fődíjat” Dr. Kovács Gáborné Emőke néni vehette át.

 


Kedves Diákok!

 

Iskolánk 2019. 11. 27-én rendezte meg a Kazinczy „Szép magyar beszéd” verseny intézményi fordulóját.

A következő eredmények születtek:

5-6. évfolyamon:

Verbai Luca 5.d

Hamvas Dorka 6.a

Péter Aliz 5.d és Benő-Batári Dominik 6.c

Sipos Roland 5.c

Tóth Bendegúz 6.d és Tündik Zoltán 5.b

Szücs Dorottya 5.d

7-8. évfolyamon:

Mónus Levente 7.b

Tőkey Dorka 7.a

Jeles Anna 7.b

Czvik Milán 7.b

Krakomperger Viktória 8.c

Körmendi Anna Kata 7.a és Szuhár Kata 7.d

Minden résztvevőnek szívből gratulálunk! J


A Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny megyei fordulóján a 10. helyen végzett
az Agyaló Angyalok csapat,
melynek tagjai:

Ahunanya Chidinma Emma (7.a)

Tőkey Dorka (7.a)

Benczur Bianka (7.c)

Demeter Aliz Tekla (7.c)

Felkészítő tanáruk: Gazdag Károlyné 

 

A Bolyai Matematika Csapatverseny megyei döntőjében 5.helyezést értek el a következő tanulók:

  • Balku Lilla 6.b
  • Cselószki Maja 6.b
  • Nagy-Partizer Emma 6.b
  • Sztojka Zoé 6.c

Felkészítő tanár: Gát Györgyné

 

 
A Bolyai Megyei Matematika Csapatversenyen a 4.b osztály három csapata is eredményesen szerepelt.
 4.helyezést ért el a Szuper 4S csapat. 
              Tagjai: Forgács Róza, Szigetfalvi Ketrin, Kósa Tamás, Tóth Lőrinc Márton
 7. helyezést ért el az Agymenők csapat.
               Tagjai: Benkei Petra, Hársfalvi Amira, Czakó Máté, Kovács Levente
 9. helyezést értek el a Matek Mágusok.
               Tagjai: Bódvai Rebeka, Feczkó Alexandra, Mónus Gellért, Sallai István
          Felkészítő pedagógus: Fülöpné Csordás Viktória
 

Copyright © 2020 Nyíregyházi Apáczai Csere János Általános Iskola és AMI Rights Reserved.