Vissza a tetejére

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
2019. 05. 24. Gyermeknap--- 2019. 05. 24. Kirándulás

Nyíregyházi Apáczai Csere János Általános Iskola és AMI

Nyíregyháza, Erdő sor 7.

2019. május 25. szombat
Orbán
A Nap kel 04:59-kor,
nyugszik 20:36-kor.

Naptár

Május 2019
H K Sz Cs P Szo V
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Szünet

Látogatottság

Today 31

Yesterday 94

Week 919

Month 3689

All 159302

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ki olvass!

Oldalainkat 144 vendég és 0 tag böngészi

Véletlenkép

Pal Mikl򱮅rdei iskol੯2008 MೲaszentistvଯMೲaszentistvଭerdei isk-08-06-06 127.jpg

 

 

Mezei futóverseny - városi

II. korcsoport egyéni /80 induló/

3. Hegedűs Zorka Judit 4.b

6. Veress Anna Gréta 4.b

8. Feczkó Fanni 5.c

11. Forgács Róza 3.b

1.9 Veres Anna 5.c

22. Szegedi Szonja 4.b

26. Molnár Bianka 4.c

28. Szigetfalvi Ketrin 3.b

42. Hársfalvi Amira 3.b

II. korcsoport csapat /17 csapatból/

2. Nyíregyháza Apáczai Csere János Általános Iskola "A"

(3. Hegedűs Zorka Judit, 6. Veress Anna Gréta, 8. Feczkó Fanni, 11. Forgács Róza)

5 Nyíregyháza Apáczai Csere János Általános Iskola "B"

(19. Veres Anna, 22. Szegedi Szonja, 26. Molnár Bianka, 28. Szigetfalvi Ketrin)

II. korcsoport egyéni /99 induló/

6. Veres Tamás 5.c

15. Mónus Gellért 3.b

18. Szikszai Levente 2.a

20. Mátyás Gábor Zoltán 3.b

27. Frankli Gergő 2.a

32. Kósa Tamás 3.b

35. Sallai István 3.b

43. Kovács Levente 3.b

60. Debreczeni Kristóf 5.c

62. Fodor Balázs 3.b

65. Tóth Lőrinc Márton 3.b

II. korcsoport csapat /19 csapatból/

3. Nyíregyháza Apáczai Csere János Általános Iskola "A"

(6. Veres Tamás, 15. Mónus Gellért, 18. Szikszai Levente, 20. Mátyás Gábor Zoltán)

6. Nyíregyháza Apáczai Csere János Általános Iskola "B"

(27. Frankli Gergő, 32. Kósa Tamás, 35. Sallai István, 43. Kovács Levente)

III. korcsoport egyéni /58 induló/

14. Berencsi Panna 5.d

22. Pál Eszter Réka 6.c

30. Sztojka Zoé Regina 5.c

39. Vajkó Alíz 6.c

42. Pethő Kinga 5.c

III. korcsoport csapat /9 csapatból/

6 Nyíregyháza Apáczai Csere János Általános Iskola

(14. Berencsi Panna, 22. Pál Eszter Réka, 30. Sztojka Zoé Regina, 39. Vajkó Alíz)

III. korcsoport egyéni /104 induló/

2. Kis Roland 6.c

6. Marcsek Péter 6.d

11. Éles Zalán 5.d

13. Hegedűs Csongor Zoltán 5.d

21. Nagy Dávid 7.b

31. Kárpátfalvi Donát 6.c

58. Pápai Benjamin 5.a

64. Devera Bálint 6.d

III. korcsoport csapat /22 csapatból/

1. Nyíregyháza Apáczai Csere János Általános Iskola "A"

(2. Kis Roland, 6. Marcsek Péter, 11. Éles Zalán, 13. Hegedűs Csongor Zoltán)

11. Nyíregyháza Apáczai Csere János Általános Iskola "B"

(21. Nagy Dávid, 31. Kárpátfalvi Donát, 58. Pápai Benjamin, 64. Devera Bálint)

IV. korcsoport egyéni /58 induló/

3. Balatoni Tamás Krisztián 7.d

23. Tar Levente 7.b

28. Tógyer Áron 7.b

42. Angyal Ákos 7.b

IV. korcsoport csapat /12 csapatból/

5. Nyíregyháza Apáczai Csere János Általános Iskola

(3. Balatoni Tamás Krisztián, 23. Tar Levente, 28. Tógyer Áron, 42. Angyal Ákos)

Mezei futóverseny - megyei

II. korcsoport egyéni /100induló/

4. Hegedűs Zorka Judit 4.b

7. Veress Anna Gréta 4.b

9. Feczkó Fanni 5.c

13. Forgács Róza 3.b

24. Veres Anna 5.c

32. Szegedi Szonja 4.b

39. Molnár Bianka 4.c

42. Szigetfalvi Ketrin 3.b

58. Hársfalvi Amira 3.b

II. korcsoport csapat /20 csapatból/

1. Nyíregyháza Apáczai Csere János Általános Iskola "A"

(4. Hegedűs Zorka Judit, 7. Veress Anna Gréta, 9. Feczkó Fanni, 13. Forgács Róza)

7. Nyíregyháza Apáczai Csere János Általános Iskola "B"

(24. Veres Anna, 32. Szegedi Szonja, 39. Molnár Bianka, 42. Szigetfalvi Ketrin)

II. korcsoport egyéni /133induló/

9. Veres Tamás 5.c

24. Mónus Gellért 3.b

29. Szikszai Levente 2.a

33. Mátyás Gábor Zoltán 3.b

44. Frankli Gergő 2.a

49. Kósa Tamás 3.b

53. Sallai István 3.b

63. Kovács Levente 3.b

88. Debreczeni Kristóf 5.c

93. Fodor Balázs 3.b

97. Tóth Lőrinc Márton 3.b

II. korcsoport csapat /25 csapatból/

5. Nyíregyháza Apáczai Csere János Általános Iskola "A"

(9. Veres Tamás, 24. Mónus Gellért, 29. Szikszai Levente, 33. Mátyás Gábor Zoltán)

9. Nyíregyháza Apáczai Csere János Általános Iskola "B"

(44. Frankli Gergő 49. Kósa Tamás, 53. Sallai István, 63. Kovács Levente)

III. korcsoport egyéni /95 induló/

24. Berencsi Panna 5.d

39. Pál Eszter Réka 6.c

54. Sztojka Zoé Regina 5.c

65. Vajkó Alíz 6.c

69. Pethő Kinga 5.c

III. korcsoport csapat /15 csapatból/

9. Nyíregyháza Apáczai Csere János Általános Iskola

(24. Berencsi Panna, 39. Pál Eszter Réka, 54. Sztojka Zoé Regina, 65. Vajkó Alíz)

III. korcsoport egyéni /153 induló/

9. Kis Roland 6.c

20. Marcsek Péter 6.d

29. Éles Zalán 5.d

33. Hegedűs Csongor Zoltán 5.d

49. Nagy Dávid 7.b

61. Kárpátfalvi Donát 6.c

97. Pápai Benjamin 5.a

103. Devera Bálint 6.d

III. korcsoport csapat /29 csapatból/

2. Nyíregyháza Apáczai Csere János Általános Iskola "A"

(9. Kis Roland, 20. Marcsek Péter, 29. Éles Zalán, 33. Hegedűs Csongor Zoltán)

17. Nyíregyháza Apáczai Csere János Általános Iskola "B"

(49. Nagy Dávid, 61. Kárpátfalvi Donát, 97. Pápai Benjamin, 103. Devera Bálint)

IV. korcsoport egyéni /103 induló/

4. Balatoni Tamás Krisztián 7.d

52. Tar Levente 7.b

57. Tógyer Áron 7.b

79. Angyal Ákos 7.b

IV. korcsoport csapat /19 csapatból/

10. Nyíregyháza Apáczai Csere János Általános Iskola

(4. Balatoni Tamás Krisztián, 52. Tar Levente, 57. Tógyer Áron, 79. Angyal Ákos)

Mezei futó Diákolimpia országos döntő Gödöllő

Csapat eredmények: Fiú III. korcsoport

Dátum: 2019/04/10

35. Nyíregyháza, Nyíregyházi Apáczai Csere János Általános Iskola

679p

113.Kis Roland 6.c                      00:09:23.9

158. Szántó Ádám 6.c                 00:09:44.2

196. Hegedűs Csongor 5.d          00:10:03.0

212. Éles Zalán 5.d                      00:10:19.9

222. Marcsek Péter 6.d                00:11:00.2

Csapat eredmények: Leány II. korcsoport

Dátum: 2019/04/10

38. Nyíregyháza, Nyíregyházi Apáczai Csere János Általános Iskola

730p

157. Hegedűs Zorka Judit 4.b     00:07:02.6

171. Forgács Róza 3.b                  00:07:07.3

190. Veress Anna Gréta 4.b         00:07:13.6

212.  SZEGEDI Szonja 4.b          00:07:21.8

218. VERES Anna 5.c                 00:07:29.6

Copyright © 2019 Nyíregyházi Apáczai Csere János Általános Iskola és AMI Rights Reserved.