Vissza a tetejére

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
2019. 01. 25. I. félév vége

Nyíregyházi Apáczai Csere János Általános Iskola és AMI

Nyíregyháza, Erdő sor 7.

2019. február 23. szombat
Alfréd, Mirtill
A Nap kel 06:40-kor,
nyugszik 17:27-kor.

Naptár

Február 2019
H K Sz Cs P Szo V
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28

Szünet

Látogatottság

Today 138

Yesterday 198

Week 999

Month 3460

All 144477

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ki olvass!

Oldalainkat 127 vendég és 0 tag böngészi

Véletlenkép

_4284946.jpg

 


Diákolimpia Sakk Csapatverseny Körzeti döntőjében 

I.helyezést ért el 

 Mónus Gellért 3.b, Tóth Lőrinc Márton 3.b, Kósa Tamás 3.b és Sallai István 3.b osztályos tanulók.

 Felkészítő tanáruk: Szulicsné Plank Anikó és Szulics Zsolt

 Diákolimpia Sakk Csapatverseny Megyei döntőjében 

 III.helyezést ért el 

 Mónus Gellért 3.b, Tóth Lőrinc Márton 3.b, Kósa Tamás 3.b és Sallai István 3.b osztályos tanulók.

Felkészítő tanáruk: Szulicsné Plank Anikó és Szulics Zsolt

 


Kubik Eszter 8. c osztályos tanuló
a Szép Magyar Beszéd verseny varosi fordulóján
3. helyezést ért el.
Felkeszitő tanára: Bodnár-Csomós Beáta 

A Bolyai Megyei Anyanyelvi Csapatversenyen
SCRABBLE 3.b csapata 7. helyezést ért el, egyben a legeredményesebb nyíregyházi csapat.
Tagjai: Forgács Róza 3.b, Szigetfalvi Ketrin 3.b, Kovács Levente 3.b és Tóth Lőrinc Márton 3.b osztályos tanulók.
 Szívből gratulálunk!

MÁTYÁS KIRÁLY EMLÉKVERSENY

Takács Bence 6.a, Ahunanya Emma 6.a,

Tőkey Dorka 6.a, Kiss Keve Csanád 4.b

osztályos tanulók

a Mátyás király emlékversenyen országos

13. helyezést értek el!


 


Bárdos Linda 7. b; Dobó Lilla Heléna 7. b;
Nagy Gréta 8.a; Fedor Ádám 8.a
Játékos természettudományi városi csapatversenyen
7-8. osztályban városi 1. helyezést ért el.
 

 

Iskolánk 2018. 11. 29-én rendezte meg a

Kazinczy „Szép magyar beszéd” verseny intézményi fordulóját.

A következő eredmények születtek:

5-6. évfolyamon:

I.Bartovics Noel 5.d
II.  Román Dóra 6.c
III.Tőkey Dorka 6.a
III.  Jeles Anna 6.b

7-8. évfolyamon:

I. Kubik Eszter 8.c
II.Bárdos Linda 7.b
III.  Nagy Gréta 8.a

 Felkészítő tanáraik: Maleczki Péterné, Hajnalosi Éva
Bodnár-Csomós Bea, Gazdag Károlyné

Minden résztvevőnek gratulálunk!


A Móricz Zsigmond Általános Iskolában megrendezett Megyei  Német Versenyen

iskolánk alábbi 8 tanulója sikeresen szerepelt

Áncsán Zsombor 5.a, Bakó Zsombor 5.a, Bessenyei Lilla 5.a, Szaniszló Kiara 5.a, Szőke Csenge 5.a,

Spisák Anna 8.d

II. helyezést ért el  Varga Linett 5.a osztályos tanuló

III. helyezést ért el Gosztonyi  Dorina 5.a osztályos tanuló

Felkészítő tanáruk: Turcsikné Ákos Erika

Gratulálunk mindannyiuknak!

 

 
 
 

A Kazinczy iskolában megrendezett
Megyei angol és német nyelvi szavalóversenyen
iskolánk alábbi 4 tanulója sikeresen szerepelt:
Körmendi Anna Kata (6.a), Kubik Eszter és Páll Zsanett (8.c), Petromán Zsolt (7.c)
I. helyezést ért el Körmendi Anna Kata 6. a osztályos tanuló
 
Felkészítő tanáruk: Leszkoven Beáta
Gratulálunk mindannyiuknak!

 
 

Fedor Johanna Luca 3.c osztályos tanuló a Sóstóhegyi "CIRIPELŐ" versenyen 2. helyet szerzett nèpdalèneklèsi kategóriában!
Felkèszítője Kemecseinè Rusz Eleonóra. 
Gratulálunk!