Vissza a tetejére

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
2018. 10. 15. 17.30 fogadóóra (6. és 8. évfolyamnak)

Nyíregyházi Apáczai Csere János Általános Iskola és AMI

Nyíregyháza, Erdő sor 7.

Bejelentkezés

2018. október 16. kedd
Gál, Aurélia
A Nap kel 07:10-kor,
nyugszik 18:02-kor.

Naptár

Október 2018
H K Sz Cs P Szo V
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Szünet

Látogatottság

Today 75

Yesterday 204

Week 279

Month 2403

All 126832

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ki olvass!

Oldalainkat 48 vendég és 0 tag böngészi

Véletlenkép

12.jpg

 

ULTIMATE FRIZBI DIÁKOLIMPIA ORSZÁGOS DÖNTŐ

Budapest

2018. május 18.

 

Nyíregyházi Apáczai Csere János Általános Iskola és AMI

III. korcsoport (5-6. évfolyamosok)

3. hely

 

A csapat tagjai:

1. Ahunanya Chidinma Emma 5.a
2. Dallos Csenge 5.a
3. Fráter Zsófia 5.a
4. Körmendi Anna Kata 5.a
5. Mónus Laura 5.a
6. Morauszki Roland 5.a
7. Sziklai Szabolcs 5.a
8. Takács Bence 5.a
9. Takács Orsolya 5.a
10. Teremi Bercel Zétény 5.a
11. Ujvári Diána 5.a
12. Bándi Bernát 5.b
13. Nagy Eszter Fruzsina 5.b
14. Sárga Zorka 5.b
15. Simon Balázs 5.b
16. Zomborszky-Fehér Levente 5.b
17. Mezei Zsófia 7.c

 

Edző:Bodnár Mihály

segítő: Simon Sára 7.c

 

Nyíregyházi Apáczai Csere János Általános Iskola és AMI

II. korcsoport (3-4. évfolyamosok)

9-10. hely

A csapat tagjai:

1. Gáti Jázmin Zea 3.a
2. Ilosvai Anna Mária 3.a
3. Kerekes Réka Nóra 3.a
4. Koncz Violetta 3.a
5. Kovalecz Hédi 3.a
6. Lovas Patrik 3.a
7. Németh Mira 3.a
8. Pongrácz Zsombor Attila 3.a
9. Bessenyei Kevin 3.c
10. Herczku Éva Panna 3.c
11. Kovács Kristóf 3.c
12. Páll Ivett 3.c
13. Ráb Bence 3.c
14. Tóth Panna 3.c
15. Décsi Dorottya 3.d

 Edző:Bodnár Mihály


 

 FÖLD NAPJA RAJZPÁLYÁZAT 

 

Az Electrolux által meghirdetett FÖLD NAPJA RAJZPÁLYÁZATON
Bodnár Boglárka 1. d osztályos tanuló az alsó tagozat korcsoport kategóriában I. helyezést ért el.
 
Rajzot tanít: Pásztor Tünde

 

 


Utánpótlás mixed Országos Ultimate Frizbi Bajnokság döntője UP!
Ultimate Liga

 

Budapest

2018. május 12.

Apáczai IKSE

U13. korcsoport (5-6. évfolyamosok)

1. hely

Országos bajnokcsapat!

A csapat tagjai:

1. Ahunanya Chidinma Emma 5.a
2. Fráter Zsófia 5.a
3. Mónus Laura 5.a
4. Sziklai Szabolcs 5.a
5. Ujvári Diána 5.a
6. Nagy Eszter Fruzsina 5.b
7. Sárga Zorka 5.b
8. Simon Balázs 5.b
9. Zomborszky-Fehér Levente 5.b
10. Mezei Zsófia 7.c

 

Edző:Bodnár Mihály

 


Dienes Pál Megyei Matematikaverseny eredménye

6.hely: Szikszai Levente Ferenc 1.a

Felkészítő: Dr. Kovács Gáborné

2. hely: Forgács Róza 2.b

Felkészítő: Fülöpné Csordás Viktória

6. hely: Császári Soma 3.d

Felkészítő: Némethné Hegedűs Melinda

3. hely: Sztojka Zoé 4.c

Felkészítő: Virágné Zajácz Kinga

5. hely: Együd Marcell 8.évf.

Felkészítő: Gát Györgyné, Dr. Kiss Sándor

5. hely: Frankli Márk 8.a

Felkészítő: Gát Györgyné, Darida Mariann

Gratulálunk!


Megyei versíró, rímfaragó verseny

A Bem József Általános Iskola 20. megyei versíró, rímfaragó versenyén 134 kis költő tette próbára fantáziáját, nyelvművelő tehetségét. Az Apáczai iskolából 16-an vettek részt a kétfordulós versenyen, s hárman kimagasló eredményt értek el.
 
5. évfolyam
II. hely Román Dóra 5.c
III. hely Bacsóka Hanna 5.a
 
7. évfolyam
II. hely Kubik Eszter 7.c
 
Felkészítő tanáruk: Gazdag Károlyné
 
Minden résztvevőnek szívből gratulálunk!

MOZAIK Országos Történelem Verseny

Bálint Dorottya 6.a                 5. helyezés      Nagyfeőné Gajdos Marianna

Bárdos Linda 6.b                    6. helyezés      Maleczki Péterné


TIT Megyei Történelem Verseny

5. évfolyam

Tőkey Dorka 5.a                     1. helyezés      Nagyfeőné Gajdos Marianna

Csimma Áron 5.b                   1. helyezés      Maleczki Péterné

Sziklai Szabolcs 5.a                4. helyezés      Nagyfeőné Gajdos Marianna

Teremy Bercel 5.a                   8. helyezés      Nagyfeőné Gajdos Marianna

Varga Míra 5.d                        10. helyezés    Maleczki Péterné

6. évfolyam

Bálint Dorottya 6.a                  2. helyezés      Nagyfeőné Gajdos Marianna

Banga Vince    6.d                   3. helyezés      Maleczki Péterné

 

További versenyeredmények

Copyright © 2018 Nyíregyházi Apáczai Csere János Általános Iskola és AMI Rights Reserved.