Vissza a tetejére

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
2018. 05. 16. Nyelvi mérés ---------------- 2018. 05. 23. Kompetencia mérés

Nyíregyházi Apáczai Csere János Általános Iskola és AMI

Nyíregyháza, Erdő sor 7.

2018. május 21. hétfő
Konstantin
Pünkösd
A Nap kel 05:03-kor,
nyugszik 20:31-kor.

Naptár

Május 2018
H K Sz Cs P Szo V
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Szünet

Látogatottság

Today 74

Yesterday 77

Week 74

Month 2976

All 111563

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ki olvass!

Oldalainkat 31 vendég és 0 tag böngészi

Véletlenkép

Pal Mikl򱮅rdei iskol੯2008 MೲaszentistvଯMೲaszentistvଭerdei isk-08-06-06 161.jpg

 

 FÖLD NAPJA RAJZPÁLYÁZAT 

 

Az Electrolux által meghirdetett FÖLD NAPJA RAJZPÁLYÁZATON
Bodnár Boglárka 1. d osztályos tanuló az alsó tagozat korcsoport kategóriában I. helyezést ért el.
 
Rajzot tanít: Pásztor Tünde

 

 


Utánpótlás mixed Országos Ultimate Frizbi Bajnokság döntője UP!
Ultimate Liga

 

Budapest

2018. május 12.

Apáczai IKSE

U13. korcsoport (5-6. évfolyamosok)

1. hely

Országos bajnokcsapat!

A csapat tagjai:

1. Ahunanya Chidinma Emma 5.a
2. Fráter Zsófia 5.a
3. Mónus Laura 5.a
4. Sziklai Szabolcs 5.a
5. Ujvári Diána 5.a
6. Nagy Eszter Fruzsina 5.b
7. Sárga Zorka 5.b
8. Simon Balázs 5.b
9. Zomborszky-Fehér Levente 5.b
10. Mezei Zsófia 7.c

 

Edző:Bodnár Mihály

 


Dienes Pál Megyei Matematikaverseny eredménye

6.hely: Szikszai Levente Ferenc 1.a

Felkészítő: Dr. Kovács Gáborné

2. hely: Forgács Róza 2.b

Felkészítő: Fülöpné Csordás Viktória

6. hely: Császári Soma 3.d

Felkészítő: Némethné Hegedűs Melinda

3. hely: Sztojka Zoé 4.c

Felkészítő: Virágné Zajácz Kinga

5. hely: Együd Marcell 8.évf.

Felkészítő: Gát Györgyné, Dr. Kiss Sándor

5. hely: Frankli Márk 8.a

Felkészítő: Gát Györgyné, Darida Mariann

Gratulálunk!


Megyei versíró, rímfaragó verseny

A Bem József Általános Iskola 20. megyei versíró, rímfaragó versenyén 134 kis költő tette próbára fantáziáját, nyelvművelő tehetségét. Az Apáczai iskolából 16-an vettek részt a kétfordulós versenyen, s hárman kimagasló eredményt értek el.
 
5. évfolyam
II. hely Román Dóra 5.c
III. hely Bacsóka Hanna 5.a
 
7. évfolyam
II. hely Kubik Eszter 7.c
 
Felkészítő tanáruk: Gazdag Károlyné
 
Minden résztvevőnek szívből gratulálunk!

MOZAIK Országos Történelem Verseny

Bálint Dorottya 6.a                 5. helyezés      Nagyfeőné Gajdos Marianna

Bárdos Linda 6.b                    6. helyezés      Maleczki Péterné


TIT Megyei Történelem Verseny

5. évfolyam

Tőkey Dorka 5.a                     1. helyezés      Nagyfeőné Gajdos Marianna

Csimma Áron 5.b                   1. helyezés      Maleczki Péterné

Sziklai Szabolcs 5.a                4. helyezés      Nagyfeőné Gajdos Marianna

Teremy Bercel 5.a                   8. helyezés      Nagyfeőné Gajdos Marianna

Varga Míra 5.d                        10. helyezés    Maleczki Péterné

6. évfolyam

Bálint Dorottya 6.a                  2. helyezés      Nagyfeőné Gajdos Marianna

Banga Vince    6.d                   3. helyezés      Maleczki Péterné

 

További versenyeredmények

Copyright © 2018 Nyíregyházi Apáczai Csere János Általános Iskola és AMI Rights Reserved.