Vissza a tetejére

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
2018. 06. 21. 18.00 tanévzáró

Nyíregyházi Apáczai Csere János Általános Iskola és AMI

Nyíregyháza, Erdő sor 7.

2018. június 21. csütörtök
Alajos, Leila, Alojzia
A Nap kel 04:49-kor,
nyugszik 20:55-kor.

Naptár

Június 2018
H K Sz Cs P Szo V
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

Szünet

Látogatottság

Today 18

Yesterday 118

Week 377

Month 3076

All 116264

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ki olvass!

Oldalainkat 142 vendég és 0 tag böngészi

Véletlenkép

Pal Mikl򱮅rdei iskol੯2008 MೲaszentistvଯMೲaszentistvଭerdei isk-08-06-06 154.jpg

 

Versenyeredmények 2017/2018

 

 

Zelk Zoltán kéttanítású Általános Iskola Nyelvi verseny

 

 

A Zelk Zoltán Kéttannyelvű Iskola által meghirdetett versenyen beszédkészség és téma kifejtésben az alábbi eredmények születtek:

I.hely Gavallér Ákos 7.a

II.hely Ahunanya Chidinma Emma 5.a

IV. hely Tőkey Dorka 5.a 

V. hely Martyn Panna 5. a

VI. hely Bacsóka Hanna  5. a

VII. hely Papp Laura  5.a

IX. hely Sziklai Szabolcs 5.a


Felkészítő tanár:Pere Marianna

 

Jurányi Egyesület Angol nyelvi verseny  

 

Igazi „aranyeső” frissítette fel az Apáczais diákokat a napokban. A megye legjobbjai mérhették össze tudásukat angol nyelvből, ahol minden kategóriában, elhoztuk a legrangosabb helyezéseket!

Szívből gratulálunk tanítványainknak és felkészítő tanáruknak a kimagasló eredményekhez.

              I. hely  Ahunanya Chidinma Emma 5.a

              I. hely  Tőkey Dorka 5.a 

              I. hely  Bárdos Linda 6.a

              I. hely  Vincler Konrád 8. b

              Különdíj Gavallér Ákos 7.a

             III. hely Martyn Panna 5.a

             IV. hely Sziklai Szabolcs 5.a

             IV. hely Breczka Barnabás 6.b

             IV. hely Krajnyák Milán 7.a

             IV. hely Gavallér Ákos 7.a

 


 Felkészítő tanár:Pere Marianna


 

Bereznai Matematika verseny

 

 

 

3. helyezéstért el Juhász Benedek
a matematika tehetség gondozó program 7.b osztályos tanulója.

Felkészítő tanára: dr. Gát Györgyné

 

 

 

 

3. évfolyam 

 

Mészáros Donát 3.b 1. helyezés

 

Felkészítő tanár: Feketéné Horváth Hajnalka

 

4. évfolyam

 

Balku Lilla 4.b 5. helyezés

 

Felkészítő tanár: Török Istvánné


Országos Német Verseny megyei fordulójában

Lengyel Ákos 8. c osztályos tanuló 1. helyezést ért el

Szakolczai Enid 7.b  2. helyezést ért el

Hudák Rozi 7.b 3. helyezést ért el.

 Felkészítő tanáruk:Turcsikné Ákos Erika


 ORSZÁGOS FRANCIA NYELVI TANULMÁNYI VERSENY 2018.

 

5. osztály:
1. hely Nemes Réka               5.c
2. hely Bukovinszki Balázs     5.c
8. hely Szórád Jázmin            5.d
 
6. osztály:  
1. hely Juhász Janka             6.b
2. hely Bessenyei Zsófia        6.c
3. hely Kádár Marcell             6.a
            Koncz Péter               6.c
4. hely Bálint Dorottya           6.a
 
a " Legeredményesebb iskola" cím a 6. évfolyamos versenyzők között
 
7. osztály:
1. hely Fedor Ádám               7.a
5. hely Juhász Benedek        7.b   +a Legjobb kommunikáció" különdíjasa
8. hely Nagy Gréta                7.a
 
 
8. osztály:
3. hely  Simon Bolda             8.d
4. hely  Tóth Nóra                 8.a
10. hely Kiss Mátyás             8.b
 
Felkészítő tanár: Kutasi Angéla
 
 

 

 

"KULCS A TUDÁSHOZ" megyei szövegértési verseny

 

5.helyezés Forgács Róza 2.b
 
Felkészítő: Fülöpné Csordás Viktória
 
 
5. évfolyamosok eredménye
 
IV. hely Nemes Réka 5.c

V. hely Seregi Botond Zolta 5.b

VII. hely Tőkey Dorka 5.a
 
Felkészítő tanáruk: Gazdag Károlyné
Gratulálunk!

 


 

 

 

 

ULTIMATE FRIZBI DIÁKOLIMPIA ORSZÁGOS ELŐDÖNTŐ

GYÖNGYÖS

2018. április 20.

Nyíregyházi Apáczai Csere János Általános Iskola és AMI

III. korcsoport (5-6. évfolyamosok)

1. hely

Országos döntőbe jutott a csapat!

A csapat tagjai:

1. Ahunanya Chidinma Emma 5.a
2. Dallos Csenge 5.a
3. Fráter Zsófia 5.a
4. Körmendi Anna Kata 5.a
5. Morauszki Roland 5.a
6. Sziklai Szabolcs 5.a
7. Takács Bence 5.a
8. Takács Orsolya 5.a
9. Teremi Bercel Zétény 5.a
10. Ujvári Diána 5.a
11. Bándi Bernát 5.b
12. Nagy Eszter Fruzsina 5.b
13. Sárga Zorka 5.b
14. Simon Balázs 5.b
15. Zomborszky-Fehér Levente 5.b
16. Mezei Zsófia 7.c

Edző: Bodnár Mihály

Segítő: Simon Sára 7.c

 

 

ULTIMATE FRIZBI DIÁKOLIMPIA ORSZÁGOS ELŐDÖNTŐ

GYÖNGYÖS

2018. április 20.

Nyíregyházi Apáczai Csere János Általános Iskola és AMI

II. korcsoport (3-4. évfolyamosok)

2. hely

Országos döntőbe jutott a csapat!

 

A csapat tagjai:

1. Borku Edina 3.a
2. Gáti Jázmin Zea 3.a
3. Ilosvai Anna Mária 3.a
4. Kerekes Réka Nóra 3.a
5. Koncz Violetta 3.a
6. Kovalecz Hédi 3.a
7. Lovas Patrik 3.a
8. Németh Mira 3.a
9. Pongrácz Zsombor Attila 3.a
10. Bessenyei Kevin 3.c
11. Herczku Éva Panna 3.c
12. Kovács Kristóf 3.c
13. Páll Ivett 3.c
14. Ráb Bence 3.c
15. Tóth Panna 3.c
16. Décsi Dorottya 3.d

 

 
 

Edző: Bodnár Mihály

Segítő: Simon Sára 7.c

 

 
 
 
A Zelk Zoltán kéttanítású Általános Iskolában 427 gyerek mérte össze tudását 
angol nyelvi nyelvtani ismeretek és országismeret témákban. 
Az írásbeli munkák eredménye a következő lett.
 
     5.a  osztály
    II.  hely TÖKEY DORKA  
   III.  hely AHUNANYA CHIDINMA EMMA 
     VI.  hely BACSÓKA HANNA
   VII. hely PAPP LAURA
     VIII.hely MARTYN PANNA 
  VIII. hely SZIKLAI SZABOLCS 
 
  7.a  osztály
  III. hely GAVALLÉR ÁKOS
                                             
Felkészítő tanár:Pere Marianna

4.a:          II.    Fucskó Máté

                IV.   Pápai Benjámin

                V.    Szalkay Lili

                VI.   Pápai Gréta

                VII.  Kovács Marcell

                XI.   Mike András

                XII.  Hamvas Dorka

                XIII. Soós Luca

6.a:         XXV.    Szolár Dávid

               XXV.    Asztalos Nóra

               XXVII. Zolcsák Dániel

7.d:         XVIII.  Popovics Levente

Szóbeli forduló:

4.a:         II.   Fucskó Máté

               VII. Pápai Benjámin

               XII. Szalkay Lili                                                    

 

 

Felkészítő tanár: Homoródi Zsuzsa

 
 
A Zelk Zoltán Megyei Nyelvi versenyen német nyelvből
 
  • Lengyel Ákos 8. c osztályos tanuló 8. helyezést ért el. Felkészítő tanár: Turcsikné Ákos Erika
  • Molnár Csaba 6.c osztályos tanuló 6. helyezést ért el. Felkészítő tanár: Leszkoven Beáta
  • Seregi Botond Zolta 5.b osztályos tanuló 8.helyezést ért el. Felkészítő tanár: Bogárné Szilágyi Zita

Gratulálunk!


 
 
                     A TIT Jurányi Lajos Egyesület által meghírdetett angol nyelvi írásbeli versenyen 297 tanuló versenyzett. 
A  következő eredmények születtek:
   5. a osztály
      I.  hely TÖKEY DORKA  
       I.  hely AHUNANYA CHIDINMA EMMA 
           I.   hely MARTYN PANNA 
      IV. hely SZIKLAI SZABOLCS 
        V. hely BACSÓKA HANNA
VI. hely PAPP LAURA
   6. b osztály
I.     hely BÁRDOS LINDA
    I V. hely BRECZKA BARNABÁS
 XIII. hely DOBÓ LILLA
    7.a  osztály
  III. hely  KRAJNYÁK MILÁN
  V.  hely  GAVALLÉR ÁKOS
 VI. hely  LŐRINCZ ZSÓFI
 VII.hely  KOVÁCS  MÁTÉ
   XII.hely RÓZSA PETRA
 
      8.a.b osztály
III. VINCLER KONRÁD
 VI. BODNÁR PANNA
VI. KISS ALEXA
  VI. FRANKLI MÁRK
VI. EGYÜD MARCELL
 
     Felkészítő tanár: Pere Marianna

4.a:         IV. Kovács Marcell

                IX. Hamvas Dorka

5.b:         XII. Varga Benedek

                XXI. Vraukó Attila

6.a:         IX. Szolár Dávid

                XVI. Keresztényi Viktória

                XVIII. Zolcsák Dániel

                XVIII. Nanszák Eszter

                XX. Benkő Lilla

                XXIII. Bodnár Hanna

                XXIV. Csengery Brigitta

                XXIV. Németh Marcell

                XXVI. Lehel Natália

                XXIX. Csengery Rebeka

                XXXIII. Mizsei Zsombor

 

Felkészítő tanár: Homoródi Zsuzsa

 

5.c  Papp Brúnó 3. hely

 

6.c Lippai Maja  9. hely

     Bakai Blanka  10. hely

     Kósa Zsuzsa 14. hely

 

7.b Cziotka Bíbor 8. hely

 

Szóbeli forduló:

5.c  Papp Brúnó 8. hely

 

Felkészítő tanár: Csiga Valéria

     Gratulálunk!

 


Az Apáczai Megyei Matematika versenyen a következő eredményeink születtek:

3. évfolyam

 
1. helyezés Mészáros Donát 3.b
 
Felkészítő tanár: Feketéné Horvát Hajnalka
 
3. helyezés Császári Soma 3.d 
 
Felkészítő tanár: Némethné Hegedűs Melinda
 
2. évfolyam
 
3.helyezés Forgács Róza 2.b
                   Kovács Levente 2.b
 
5. helyezés Tóth Lőrinc Márton 2.b
 
6.helyezés Czakó Máté 2.b
                    Benkei Petra 2.b
                    Sallai István 2.b
Felkészítő tanáruk: Fülöpné Csordás Viktória
4. évfolyam
 
2. helyezés Balku Lilla 4.b
 
Felkészítő tanár: Török Istvánné
Az Apáczai Megyei Helyesírás versenyünkön a következő díjakat hoztuk el:
 
1.helyezés Kovács Levente 2.b
3.helyezés Forgács Róza 2.b
Felkészítő tanáruk: Fülöpné Csordás Viktória



 

KINCSKERESŐ prózamondó verseny

 

Kuknyó Lizett 1. d osztályos tanuló a Móra - napok keretében megrendezett KINCSKERESŐ prózamondó versenyen III. helyezést ért el.
Felkészítő tanára: Adorjánné Szabó Magdolna
 
 
 
 


Móra Megyei Matematika verseny döntő

 

 iskolánk a megye második legeredményesebb iskolája!

A 2.évfolyamon :
4.helyezett Benkei Petra  Felkészítő tanára: Fülöpné Csordás Viktória
5.helyezett Czakó Máté  Felkészítő tanára: Fülöpné Csordás Viktória
5.helyezett   Tóth Lőrinc Márton  Felkészítő tanár: Fülöpné Csordás Viktória
A 3. évfolyamon :
2.helyezett Császári Soma  Felkészítő tanár: Némethné Hegedűs Melinda
A 4. évfolyamon :
3. helyezettSztojka Zoé  Felkészítő tanár: Virágné Zajácz Kinga
5. helyezett Pápai Benjámin  Felkészítő tanár : Kiss-Borzon Gabriella
Minden versenyzőnknek szívből gratulálunk!


 

KENGURU Nemzetközi Matematikaverseny megyei döntő 

 

 

1.helyezett: Mészáros Donát 3.b
Felkészítő tanár: Feketéné Horváth Hajnalka

4.helyezett: Balku Lilla 4.b
Felkészítő tanár: Török Istvánné

5.helyezett: Benkei Petra 2.b

Császári Soma 3.d
Felkészítő tanár: Fülöpné Csordás Viktória, Némethné Hegedűs Melinda

6.helyezett: Kovács Levente 2.b

Felkészítő tanár: Fülöpné Csordás Viktória

8.helyezett: Ladányi Bendegúz 2.d

Felkészítő tanár: Bodnár Lászlóné
10.helyezett: Nagy Kíra 2.a

Németh Marcell 6.d
Felkészítő tanár: Popovicsné Fekete Katalin, Darida Marianna

11.helyezett: Gyöngyi Bálint 5.b
Felkészítő tanár: Szulics Zsolt - Bodnár Mihály

12.helyezett: Sallai István 2.b
Varga Benedek 5.b
Felkészítő tanár: Fülöpné Csordás Viktória, Szulics Zsolt - Bodnár Mihály

13.helyezett: Hasulyó Dorián 4.d
Felkészítő tanár: Radványi Sarolta

14.helyezett: Kardos Bence 2.b
Mónus Gellért 2.b
Együd Marcell 8.b
Felkészítő tanár: Fülöpné Csordás Viktória, Gát Györgyné
 
17.helyezett: Jeszenszki Léna 2.a
Orosz Róbert 3.b
Morauszki Roland 5.a
Felkészítő tanár: Popovicsné Fekete Katalin, Feketéné Horváth Hajnalka,
Gát Györgyné, Bodnár Mihály

19.helyezett: Szuhár Bálint 5.b
Felkészítő tanár: Szulics Zsolt, Bodnár Mihály

20.helyezett: Szulics Tekla 4.a
Felkészítő tanár: Kiss-Borzon Gabriella
 


Madarak és Fák Napja Országos Verseny területi döntőben

 

PETRILLA RÉKA – NAGY GRÉTA – FEDOR ÁDÁM

I. helyezést ért el,
így bejutottak
a május 11-én Kecskeméten,
a Kiskunsági Nemzeti Park központjában megrendezésre kerülő
országos döntőbe.


Eredményükhöz gratulálunk,
további sikeres felkészülést kívánunk!

 

 
 
Curie Környezetvédelmi Emlékverseny területi döntő
 

1. helyezett: Albrecht Zsófia, Bukovinszki Balázs, Nemes Réka (5.c)

3. helyezett: Hegedűs Csenge, Takács Dorina, Tárczy Dóra (6.d)

5. helyezett: Kerekes Dorka,Krajnyák Petra,Márton Gréta (6.d)

6. helyezett: Orosz Kincső,Demeter Aliz (5.c)

 

Felkészítő tanárjuk: Harmanné Horváth Zsuzsanna

 
A Curie Kémia Emlékverseny
területi döntőjén
az alábbi apáczais eredmények születtek:

1. Fedor Ádám
5. Rózsa Petra
9. Zsemján Attila
11. Kocsis Kristóf
12. Hudák Rozi
18. Volyák Gréta
19. Tárbály Eszter
 
Fedor Ádám
több mint 90%-os teljesítményével
bejutott az országos döntőbe,
mely május 12-én Szolnokon lesz.
 
 
Valamennyiüknek gratulálunk!


 

SIMONYI ZSIGMOND Kárpát-medencei helyesírási verseny

A Magyar Nyelvtudományi Társaság szervezésében kerül megrendezésre minden évben a rangos Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny. A helyesírási kompetenciát mérő szellemi erőpróba megyei fordulójába négy tanítványunk is bejutott a megye legjobb 20 helyesírója közé!

A diákok a megyei fordulón a következő szép eredményeket érték el:

8. évfolyam:

3. hely: Együd Marcell 8.b

Felkészítő tanára: Hajnalosi Éva

5. évfolyam:

12. hely: Seregi Botond Zolta 5.b

13. hely: Tőkey Dorka 5.a

15. hely: Bogár Eszter 5.a

Felkészítő tanáruk: Gazdag Károlyné

 

 


VARGA TAMÁS ORSZÁGOS MATEMATIKAVERSENY
Megyei döntő
 
2.helyezett: Kiss Mátyás 8.b
Felkészítő tanár: Gát Györgyné

 

 

 


Petőfi megyei rajzverseny

 

 

 

I. helyezett 3.c Hajdu Gerda

Felkészítő tanár: Juhászné Tóth Zsuzsa

 

II. helyezett 5.b Vincellér Anton

Felkészítő tanár: Kascsák Csaba

I. helyezett 6.a Gerliczki Petra

Felkészítő tanár: Kascsák Csaba

 

II. helyezett 7.b Kovács Dorina

Felkészítő tanár: Kascsák Csaba

 

 

Rajzok itt!

 

 

5. Bachát László anyanyelvi hárompróba

c. megyei verseny

A TIT Jurányi Lajos Egyesület által megrendezett 5. Bachát László anyanyelvi hárompróba megyei versenyen szép számmal képviseltette magát az Apáczai. A vetélkedő komoly felkészültséget, ugyanakkor kreativitást és gazdag szókincset követelt meg a gyerekektől. A megyéből 17 iskola vett részt 143 versenyzővel a Dr. habil. Minya Károly egyetemi tanár által létrehozott versenyen. Iskolánk tanulói az alábbi szép eredményeket érték el:

5. évfolyamon

1. hely:Szuhár Bálint 5.b

4. hely: Bacsóka Hanna 5.a és Pál Eszter 5.c

6. hely: Albrecht Zsófia 5.c

Felkészítő tanáruk: Gazdag Károlyné

6. évfolyamon

1. hely: Bárdos Linda 6.b

7. évfolyamon

4. hely: Nagy Gréta 7.a

Felkészítő tanáruk: Maleczki Péterné

 

 

 

 

 

 

 


 

ZRÍNYI ILONA ORSZÁGOS MATEMATIKAVERSENY

Megyei döntő

5.helyezett: Mészáros Donát 3.b

Felkészítő tanár: Feketéné Horváth Hajnalka

6.helyezett: Gyöngyi Bálint 5.b

Felkészítő tanárok: Bodnár Mihály, Szulics Zsolt

7.helyezett: Kiss Mátyás 8.b

Felkészítő tanár: Gát Györgyné

11.helyezett: Herczku Péter 7.d

Felkészítő tanárok: Gát Györgyné, Huszár János

15.helyezett: Frankli Márk 8.a

Felkészítő tanárok: Gát Györgyné, Darida Marianna

 
 
 
Kazinczy „Szép magyar beszéd” verseny
A Kazinczy "Szép magyar beszéd" országos verseny területi fordulóján
az 5-6. osztályos korcsoportban
III. helyezést ért el Jeles Anna (5.b) Felkészítő tanára: Gazdag Károlyné
a 7-8. osztályos korcsoportban
emléklapot vehetett át Volyák Gréta (7.b) Felkészítő tanára: Kegye Tünde
Gratulálunk tanítványainknak!
 
 
 
 
A magyar kultúra napja alkalmából megrendezett Himnusz-szavaló versenyen
I. helyezett lett Kubik Eszter 7.c osztályos tanuló Felkészítő tanára: Gazdag Károlyné
megosztott II. helyezést ért el Gavallér Ákos 7.a osztályos tanuló Felkészítő tanára: Maleczki Péterné
és Hatházi Eszter 7.b osztályos tanuló Felkészítő tanára: Kegye Tünde
 
Minden résztvevőnek gratulálunk a színvonalas előadáshoz!
 

 

 

 A Nyíregyházi Evangélikus Kossuth Lajos Gimnáziumban megrendezett
MEGYEI FIZIKA VERSENY döntőjébe jutott tanulóink kiválóan
teljesítettek.



JUHÁSZ BENEDEK      7.B             2. HELYEZÉS
TURCSÁN MÁTÉ           8.A             3. HELYEZÉS
MAJLÁTH BALÁZS          8.A             5. HELYEZÉS.

FELKÉSZÍTŐ TANÁR: BERENCSI VALÉRIA

Eredményeikhez szívből gratulálunk!

 

 

 

Megyei angol nyelvi szavaló versenyen

Bárdos Linda I. helyezett

Vincler Konrád II. helyezett

Gavallér Ákos III. helyezett lett.

Felkészítő tanár: Pere Marianna

Az Arany János Gimnázium Megyei angol versenyén

Vincler Konrád I. helyezett

Bárdos Linda II. helyezett

Gavallér Ákos III. helyezett lett.

Felkészítő tanár: Pere Marianna

 

 

 angolarany.png

 

 

BOLYAI ANYANYELVI CSAPATVERSENY
 

A Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny megyei fordulóján iskolánkból 2 csapat jutott be az első 6 helyre.

 

Az 3. évfolyamosok között az előkelő megyei 2. helyezést érte el a 3. d csapata:

 

Verbai Luca
Péter Alíz
Mikó Nóra
Pirint Áron

Felkészítő tanáruk: Némethné Hegedüs Melinda

Az 5. évfolyamosok versenyében megyei 5. helyezést ért el az 5.a csapata:

Bogár Eszter
Tőkey Dorka
Papp Laura
Tenkely Fanni

Felkészítő tanáruk: Gazdag Károlyné

Gratulálunk!

 

 

 

BOLYAI MATEMATIKA CSAPATVERSENY

Megyei döntő

1.    helyezett (országos döntőbe jutott)
Együd Marcell        8.b
Kiss Mátyás            8.b
Magyar Balázs        8.b
Vincler Konrád        8.b

Felkészítő tanár: Gát Györgyné

5.    helyezett                
Gyöngyi Bálint        5.b
Mónus Levente       5.b
Seregi Botond         5.b
Szuhár Bálint          5.b

Felkészítő tanár: Szulics Zsolt

6.helyezett
Frankli Márk         8.a
Jóvári Norbert        8.a
Szabó Patrik         8.a
Tóth László            8.a

Felkészítő tanárok: Gát Györgyné, Darida Marianna

6.helyezett
Fedor Ádám                  7.a
Herczku Péter                7.a
Nagy Gréta                    7.a
Rózsa Petra                   7.a

Felkészítő tanár: Gát Györgyné

6.    helyezett
Kiss Keve                        3.b
Mészáros Donát            3.b
Sánta Máté               3.b
Tündik Zalán                  3.b

Felkészítő tanár: Feketéné Horváth Hajnalka

 

 

A "Kiből lesz az erdész?"
városi erdőismereti akadályversenyen
az Apáczai csapata
I. helyezést ért el.
 
A csapat tagjai:
 
Fedor Ádám, Hüse Míra, Nagy Gréta (7.a)
 
Gratulálunk!

Copyright © 2018 Nyíregyházi Apáczai Csere János Általános Iskola és AMI Rights Reserved.