Vissza a tetejére

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
2017. 12. 22-2018.01.03 Téli szünet, első tanítási nap 2018.01.04.

Nyíregyházi Apáczai Csere János Általános Iskola és AMI

Nyíregyháza, Erdő sor 7.

2017. december 16. szombat
Etelka, Aletta
A Nap kel 07:32-kor,
nyugszik 16:00-kor.

Naptár

December 2017
H K Sz Cs P Szo V
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Szünet

Látogatottság

Today 2

Yesterday 137

Week 849

Month 2240

All 88199

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ki olvass!

Oldalainkat 24 vendég és 0 tag böngészi

Véletlenkép

2010 erdk fk8.jpg

Versenyeredményeink:
VII. Krétakör Országos Minősítő Verseny
Herman Ottó Verseny
Curie Kémia Emlékverseny Országos döntő
"Utazás Wittenbergbe" című megyei diákverseny
TIT Megyei Angol Verseny
Megyei versíró, rímfaragó verseny
Bereznai Megyei Matematika verseny
Dienes Megyei Matematika verseny
Apáczai versíró verseny 
Országos francia verseny
TIT angol nyelvi verseny
Légpisztoly országos bajnokság
Kulcs a tudáshoz megyei szövegértési verseny
Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny
AEROBIK DIÁKOLIMPIA Döntő
ULTIMATE FRIZBI Országos Döntő
Jedlik Ányos Országos Fizikaverseny
Cinege Király megyei természetismereti verseny
Kenguru Matek Megyei Verseny
Móra Megyei Matematika Verseny
Apáczai alsós megyei matematika Verseny
Apáczai alsós megyei helyesírási Verseny
Apáczai felsős megyei helyesírási verseny 
Kosárlabda Diákolimpia
 Revolution Országos és Nemzetközi minősítő verseny
 MÓRA KUPA SAKKVERSENY 
Sakk csapatdiákolimpia 
Szép Magyar Beszéd verseny regionális döntő 
’FOX INTERNATIONAL ENGLISH COMPETITION’ angol verseny 
 Hevesy György Kémiaverseny 
Erdők  Nemzetközi Napja
Petőfi Megyei Rajzverseny
Megyei Anyanyelvi Verseny
Zelk Zoltán Általános Angol és Német Kéttannyelvű Iskola „Tehetségkutató Megyei Nyelvi Verseny”
A Curie Környezetvédelmi Verseny
Curie Kémia Emlékverseny 
„Szép Magyar Beszéd” megyei verseny
 AEROBIK DIÁKOLIMPIA K-I FORDULÓ – MAKÓ
VII. Krétakör Országos Minősítő Verseny
 
Színjáték tanszak: 2.d és 2.a osztályok drámás csoportja az "Incifincik" Arany minősítésben részesültek.
 
 Felkészítő tanáruk: Adorjánné Szabó Magdolna
 
Szűcs Dorottya 2.d osztályos tanuló a prózamondó kategóriában Arany minősítésben részesült.
 
Felkészítő tanár: Adorjánné Szabó Magdolna
 
Néptánc tanszak tanulói versenyeztek: ( 74 fő) 4 csoporttal neveztünk
Eredmények: 
1.évfolyam: 1 arany minősítés
2 - 3. évfolyam: 2 arany minősítés
3-4-5. évfolyam: 1 arany minősítés
A kiemelkedő szakmai munkáért: a legjobb felkészítő pedagógus különdíj: Rajna Beatrix
 
 
 

A Herman Ottó Verseny
2017. május 28-i
országos döntőjén
Fedor Ádám (6.a)
2. helyezést ért el.
 
felkészítő: Fekete Csilla

A Curie Kémia Emlékverseny
2017. május 13-i
országos döntőjén
Csontos Bianka
15. helyezést ért el.
felkészítő: Fekete Csilla

"Utazás Wittenbergbe" című megyei diákverseny

 

A Magyar Nemzeti Levéltár által meghirdetett "Utazás Wittenbergbe" című megyei diákverseny megyei fordulójában a 6. a osztály csapata 3. helyezést ért el.
A csapat tagjai: Fedor Ádám, Hüse Míra, Nagy Gréta, Petrilla Réka.


Felkészítő tanáruk: Maleczki Péterné


TIT Megyei Angol Verseny

 

A TIT Megyei Angol Verseny mindkét fordulóján az Apáczai Csere János Általános Iskola és AMI diákjai uralták a dobogót. A szóbeli fordulón már mind a három érmes helyet magukénak tudhatták. A második helyen holtverseny alakult ki közöttük. Tanulóink boldogan osztoztak e rangos dicsőségben.

Gratulálunk ehhez az elsöprő eredményhez!

    Angol nyelvű kommunikáció:

I. hely Ahunanya Chidinma Emma

II. hely Martyn Panna

II. hely Papp Laura

III. hely Szabó Adorján

TIT Megyei Angol Verseny- nyelvtani ismeretek

I. hely Ahunanya Chidinma Emma

III. hely Martyn Panna

III. hely Papp Laura

III. hely Szabó Adorján

IV. hely Tőkey Dorka

VI. hely Sziklai Szabolcs

VIII. hely Bacsóka Hanna

Felkészítő tanár: Pere Marianna


Megyei versíró, rímfaragó verseny

 

Megyei versíró, rímfaragó versenyt rendeztek a Bem József Általános Iskolában. A kétfordulós vetélkedőn 129 tanuló vett részt megyénkből. A három fős zsűri -köztük Nagy Zsuka költőnő- értékelése alapján az Apáczai iskolából négy tanulónk is díjazott lett! Gratulálunk a kimagasló eredményhez!

6. évfolyamosok között:

2. hely Petrilla Réka 6.a

3. hely Kubik Eszter 6.c

3. hely Kovács Dániel 6.c

8. évfolyamosok között:

2. hely Németh Bíborka 8.a

 

Felkészítő tanárok:Maleczki Péterné, Gazdag Károlyné

 

 


Bereznai Megyei Matematika verseny

 

5. hely Szimcsina Richárd 3.b

Felkészítő tanár:Török Istvánné

 

2. hely Blahota Marcell 6.b

5. hely Juhász Benedek 6.b

Felkészítő tanár:Dr. Gát Györgyné, Bodnár Mihály

2. hely Kiss Mátyás 7.b

Felkészítő tanár:Dr. Gát Györgyné

3. hely Koncz Péter 5.c

Felkészítő tanár:Szulics Zsolt 


Dienes Megyei Matematika verseny 

 

1. hely Forgács Róza 1.b

 Felkészítő tanár: Fülöpné Csordás Viktória

 

4. hely Pirint Áron 2.d

Felkészítő tanár: Adorjánné Szabó Magdolna

 

3. hely Sztojka Zoé 3.c

 Felkészítő tanár:Tihanicsné Jászai Marianna

 

1. hely Blahota Marcell 6.b

Felkészítő tanár:Dr. Gát Györgyné, Bodnár Mihály

 

1. hely Kiss Mátyás 7.b

8. hely Vincler Konrád 7.b

Felkészítő tanár:Dr. Gát Györgyné

 

5. hely Frankli Márk 7.a

7. hely Kekecs Máté 6.c

Felkészítő tanár:Dr. Gát Györgyné, Darida Marianna

 

11. hely Labanc Máté 

Felkészítő tanár:Szulics Zsolt


Apáczai versíró verseny 

 

Iskolánkban az idei tanévben hirdettük meg először az Apáczai versíró versenyt, hagyományteremtő szándékkal. Örömmel láttuk, hogy nagy sikere van a kezdeményezésnek, s hogy az iskola tanulói érdeklődve hallgatták diáktársaik műveit. Reméljük, hogy a következő tanévben még többen éreznek késztetést arra, hogy tollat ragadjanak! :)

 

1. hely: Petrilla Réka Édua 6.a     Versének címe: Állatsors

2. hely: Lengyel Eszter       8.b     Versének címe: Ki nem mondott vallomás

3. hely: Kerekes Dorka       5.d      Versének címe: Az én apukám mindenhez ért!

 

Minden résztvevőnek szívből gratulálunk a szebbnél szebb költeményekhez!

 

 


Országos francia verseny

 

5 évfolyamon)

Juhász Janka 3. helyezett
Bessenyei Zsófia 8. helyezett
Kádár Marcell 9. helyezett 
Bálint Dorottya 10. helyezett 
(6. évfolyamon)
Fedor Ádám 1. helyezett 
Juhász Benedek 2. helyezett 
Herczku Péter 7. helyezett 
Nyíri Villő 7. helyezett
(7.évfolyamon)
Tóth Nóra 4. helyezett 
Tóth László 7. helyezett 
Magyar Balázs 8.helyezett 
Szilágyi Fanni 11. helyezett
"Legeredményesebb iskola" különdíj
(8. évfolyamon)
Dobos Dávid 1. helyezett 
 "Legjobb kommunikációs készséggel rendelkező versenyző" különdíj
Lengyel Gábor 6. helyezett 
 
Felkészítő tanár: Szabóné Kutasi Angéla
 

TIT angol nyelvi verseny

 

10. helyet szerezte meg

Kovács Gréta (8.d)

 

Felkészítő tanára: Homoródi Zsuzsa


Légpisztoly országos bajnokság

 

Országos bajnok lett az általános iskolások között

 

PÁL PANNA (8.A), RAUSZ TÍCIA (8.D), KOVÁCS GRÉTA (8.D)

 

Edzők: Veres Andrea, Urbin József

 

 


Kulcs a tudáshoz megyei szövegértési verseny

 

 

1. hely Elek Luca 3.b

Felkészítő tanár:Török Istvánné

 

1.hely Veress Anna 2.b

Felkészítő tanár: Garayné Nagy Katalin

 

4. hely Pásztor Panna 3.c

Felkészítő tanár:Tihanicsné Jászai Marianna

 


  Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny 

 Országos eredmény

 

1. hely Mészáros Donát 2.b

Felkészítő tanár: Garayné Nagy Katalin

 

Megyei eredmények 

1. hely Mészáros Donát 2.b

5. hely Veress Anna 2.b

Felkészítő tanár: Garayné Nagy Katalin 

2. hely Kovalecz Hédi 2.a

3. hely György Paula 2.a

Felkészítő tanár: Hajduné Borbás Marianna 

2. hely Szabó Adorján 4.a

Felkészítő tanár: Dr. Kovács Gáborné 

3. hely Német Marcell 5.c

8. hely Koncz Péter 5.c

Felkészítő tanár: Szulics Zsolt 

4. hely Bukovinszki Balázs 4.c

Felkészítő tanár: Belme Gabriella 

5. hely Kiss Mátyás 7.b

10. hely Blahota Marcell 6.b

Felkészítő tanár: Dr. Gát Györgyné 

7. hely Kovács Dániel 6.c

Felkészítő tanár: Dr. Gát Györgyné, Darida Marianna 

8. hely Pirint Áron 2.d

12. hely Császári Soma 2.d

Felkészítő tanár: Adorjánné Szabó Magdolna 

14. Bessenyei Kevin 2.c

Felkészítő tanár: Juhászné Tóth Zsuzsa


AEROBIK DIÁKOLIMPIA DÖNTŐ

2017. április 22. Szarvas

 

Hétvégén Szarvason rendezték meg az Aerobik Diákolimpia Döntőjét, ahol az Apáczai aerobikosai kiválóan teljesítettek!

A K-i és Ny-i fordulóból  kategóriánként és korosztályonként az első 6 egység juthatott a döntőbe, míg az „A” kategóriás sportaerobikos versenyzőknek csak a döntőben kellett szerepelniük.

Az igen erős mezőnyben 2 arany, 1 ezüst és 2 bronzéremmel tértek haza a sportolók.

 

Eredmények:

Apáczai Csere János Általános Iskola

BAUP4 trió – ARANY ÉREM

Koncz Violetta, Szabolcsi Gréta, Sziszák Nóra

BAUP2 páros – BRONZ ÉREM

Pristyák Jázmin, Szabó Sára

BAUP2 trió – ARANY ÉREM

Büdszenti Fanni, Szelestei Zsófi, Zagyva Eszter

BAUP2 csapat – BRONZ ÉREM

Keresztényi Viktória, Büdszenti Fanni, Szelestei Zsófi, Zagyva Eszter

SAUP3 páros – EZÜST ÉREM

Dvorszki Dóra, Magyar D. Vanda

SAUP3 egyéni – 6. hely

Magyar D. Vanda

 

Edzőjük: Magyar D. Judit

 

 

 


ULTIMATE FRIZBI Országos Döntő

 

Nyíregyházi Apáczai Csere János Általános Iskola és AMI

III. korcsoport (5-6. évfolyamosok)

Országos Diákolimpia 7. helyezés

A csapat tagjai:

1.        Ahunanya Chidinma Emma       4.a

2.       Ambrusz Rita                         6.c

3.       Bándi Bernát                          4.b

4.       Mezei Zsófia                          6.c

5.       Simon Sára                            6.c

6.       Sziklai Szabolcs                     4.a

7.       Ujvári Diána                           4.a

Edző: Bodnár Mihály

 

Nyíregyházi Apáczai Csere János Általános Iskola és AMI

II. korcsoport (3-4. évfolyamosok)

 

Országos Diákolimpia2. helyezés

A csapat tagjai:

1.        Dallos Csenge                         4.a

2.       Jeles Anna                             4.b

3.       Mónus Laura                           4.a

4.       Morauszki Roland                    4.a

5.       Sárga Zorka                           4.b

6.       Szloboda Zétény Norman        4.b

7.       Takács Bence                         4.a

8.       Takács Orsolya                      4.a

9.       Teremi Bercel Zétény            4.a

10.     Zomborszky-Fehér Levente    4.b

Edző: Bodnár Mihály

 

Részletes eredmények itt!


Jedlik Ányos Országos Fizikaverseny

 

1. hely Szatvári Máté

3. hely Herczku Péter

3. hely Németh Márton

 

Felkészítő tanár:Berencsi Valéria

 

Matematikából

 

1. hely Szatvári Máté 6.d

3. hely Németh Márton 6.d

3. hely Herczku Péter 6.d

 

Felkészítő tanár:Fodor Attiláné


Cinege Király megyei természetismereti verseny

5. hely Németh Bogdán 3.c

5. hely Pethő Kinga 3.c

5. hely Sztojka Zoé 3.c

Felkészítő tanár:Tihanicsné Jászai Marianna

5. hely Judik Jázmin Kincső 2.c

5. hely Dömötör Márk 2.c

5. hely Obsitos Miklós 2.c

 

10. hely Molnár Bianka Klaudia 2.c

10. hely Tóth Panna 2.c

10. hely Ember Kristóf 2.c

 

 Felkészítő tanár:Juhászné Tóth Zsuzsa


Kenguru Matek Megyei Verseny 

8. hely Fekete Zsombor      3.d

Felkészítő tanár:Radványi Sarolta

 

2. hely Sztojka Zoé 3.c

Felkészítő tanár:Tihanicsné Jászai Marianna

5. hely Cselószki Maja 3.b

Felkészítő tanár:Török Istvánné


Móra Megyei Matematika Verseny 

 

1.hely   Pirint Áron 2.d

Felkészítő tanár:Adorjánné Szabó Magdolna

 

9. hely Fekete Zsombor   3.d

9. hely Földesi Milán         3.d

Felkészítő tanár:Radványi Sarolta

8. hely Sztojka Zoé 3.c

Felkészítő tanár:Tihanicsné Jászai Marianna

 

2. hely Fedor Johanna Luca 1.c

3. hely Paulik Mihály 4.d

1. hely Mészáros Donát 2.b

1. hely Császár Soma 2.d 

Felkészítő tanárok:Kemecsenié Rusz Eleónora, Némethné Hegedűs Melinda, Garayné Nagy Katalin, Adorjánné Szabó Magdolna

 

Iskolánk ebben az évben is kiérdemelte a "Legeredményesebb iskola" címet és ebben az évben is elhoztuk az ezzel járó vándorserleget.  

Kincskereső prózamondó verseny 

Szűcs Dorottya 2.d különdíj mesemondásért. 

Felkészítő tanár:Adorjánné Szabó Magdolna


Apáczai alsós megyei Matematika Verseny 

 

1. hely Mészáros Donát 2.b

Felkészítő tanár: Garayné Nagy Katalin

 

1.hely   Pirint Áron 2.d

4. hely  Császári Soma 2.d

5. hely Gadányi Emma 2.d

Felkészítő tanár:Adorjánné Szabó Magdolna

3. Földesi Milán      3.d

Felkészítő tanár:Radványi Sarolta

4. hely Sztojka Zoé 3.c

7. Benő-Batári Dominik 3.c

11. Németh Bogdán 3.c

Felkészítő tanár:Tihanicsné Jászai Marianna

2. helyezés Balku Lilla 3.b

3. helyezés Szimcsina Richárd 3.b

Felkészítő tanár:Török Istvánné


Apáczai alsós megyei helyesírási Verseny 

3. hely  Verbai Luca 2.d

5. hely   Császári Soma 2.d

6. hely Makszim Tímea 2.d

Felkészítő tanár:Adorjánné Szabó Magdolna

4. hely Pásztor Panna 3.c

Felkészítő tanár:Tihanicsné Jászai Marianna

6. hely Elek Luca 3.b

Felkészítő tanár:Török Istvánné

2. hely Gosztonyi Dorina 3.a osztály

Felkészítő tanár:Borzon Gabriella

 


Apáczai felsős megyei helyesírási Verseny 

4 .hely Fedor Ádám 6.a

Felkészítő tanár:Maleczki Péterné

6. évfolyamosok között

III. helyezett Kovács Dániel 6.c

Felkészítő tanár:Gazdag Károlyné

 

Gratulálunk!


Kosárlabda Diákolimpia III. korcsoport Megyei Döntő I. hely.

 

Felkészítő tanár: Vajda Tamás


A hétvégén néptáncosaink ( Apáczai AMI és Bíborka Művészeti
Iskola) kiválóan szerepeltek a Revolution Országos és Nemzetközi
minősítő versenyen:

 

1. évfolyamosok: ARANY MINŐSÍTÉS ÉS SZPONZORI KÜLÖNDÍJ
( Apáczai AMI)

 

Krakkó Péter, Gergely Milán, Ferdinánd Illés, Teremi Bercel,
Magyar Maxim, Jávor Nóra, Kiss Vanda, László-Devera Kincső, Szegedi
Szonja, Hegedűs Zorka: EZÜST MINŐSÍTÉS, ÉS A KATEGÓRIA LEGJOBBJA KÜLÖNDÍJ
(Bíborka Művészeti Iskola)

 

Pápai Gréta, Szőke Csenge, Körmendi Anna Kata, Pápai Benjamin,
Varga Benedek és Kiss Márton: EZÜST MINŐSÍTÉS (Bíborka Művészeti Iskola)

 

Rajna Beatrix: pedagógus különdíj


MÓRA KUPA SAKKVERSENY


1. NYÍREGYHÁZI APÁCZAI ÁLT. ISK. CSAPATA:
  Gyöngyi Eszter  6.a, 
  Varga Míra 4.d, 
  Blahota Marcell 6.b, 
  Gyöngyi Bálint 4.b.

 

Felkészítő tanár: Szulics Zsolt


Sakk csapatdiákolimpia

 

alsós fiúk

 

21. helyezés

 

Csapat tagjai:

Szimcsina Richárd 3.b

Szép Ádám 3.b

Varga Míra 4.d

Seregi Botond 4.b

Varjú Kristóf 3.b

 

felsős fiúk

 

22. helyezés

 

csapat tagjai:

Blahota Marcell 6.b

Dán Marcell 6.b

Gyöngyi Bálint 4.b

Gyöngyi Eszter 6.a

Péter Zalán 3.b

 

Felkészítő tanár: Szulics Zsolt

 


A Szép Magyar Beszéd verseny - Kisújszálláson megrendezett - regionális döntőjén

Simon Bolda Bogáta 7. évfolyamos tanuló

a 7-8. korcsoportban kiemelt bronzkoszorú díjban részesült.

Felkészítő tanár: Kegye Tünde

 


’FOX INTERNATIONAL ENGLISH COMPETITION’ angol verseny

 

Vincler Konrád  IV.

Gavallér Ákos XVI.

Bárdos Linda XXVIII.

Papp Laura XVI.

Tőkey Dorka XVI.

 

Felkészítő tanár: Pere Marianna

 

Az Apáczai Csere János Általános Iskola és AMI tanulói az igen rangos IV. helyen végeztek angol nyelvből

a ’FOX  INTERNATIONAL ENGLISH COMPETITION’  versenyen. Ezzel  bekerültek a  magyarországi ’TOP 10 ISKOLA’ névsorába.

Pere Mariann felkészítő tanár  vezetésével.

 

 

 


Hevesy György Kémiaverseny megyei döntő

 

4. helyezett Együd Marcell 7.b

Felkészítő tanára: Fekete Csilla


Erdők  Nemzetközi Napja

 

 Felkészítő tanár: Tihanicsné Jászai Marianna


 

Hajdu Gerda 2.c osztályos tanulónk a Petőfi Megyei Rajzversenyen 2. helyezést ért el.

Gratulálunk!

Felkészítő tanárai: Juhászné Tóth Zsuzsa és Tóth Ágnes

A Petőfi Megyei Rajzversenyen Popovics Levente Attila 6.d osztályos tanulónk 2. helyezést, Morovszki Gréta 7.a osztályos tanulónk 3. helyezést ért el.

Gratulálunk!

Felkészítő tanár: Tóth Ágnes


 

A Nyíregyházi Bem József Általános Iskola által megrendezett
 Megyei Anyanyelvi Versenyen
szépen szerepeltek az alábbi tanulók: Németh Zsófia, Kubik Eszter, Tóth Melinda 6.c

A népes versenyzőseregben a legeredményesebben
 Kovács Dániel 6.c osztályos tanulónk teljesített,
az V. helyen végzett.

Felkészítő tanár: Gazdag Károlyné

 

 


Zelk Zoltán Általános Angol és Német Kéttannyelvű Iskola „Tehetségkutató Megyei Nyelvi Verseny”

 

A Zelk Zoltán Általános Angol és Német Kéttannyelvű Iskola megyei versenyén az Apáczai Csere János Általános  Iskola tanulói kimagasló eredményeket értek el  angol nyelvből .

Az írásbeli versenyen  tíz  nevezett tanulóból nyolc a megye első  tíz legjobb  tanulói között, két  tanulónk pedig XI.

és  XII. helyen végzett.

II. helyezett  Vincler Konrád (7.b)

II. helyezett  Gavallér Ákos (6.a)

Felkészítő tanár: Pere Marianna

                                                

II. helyezett     Tőkey Dorka (4. a )   

III. helyezett    Ahunanya Emma (4.a )  
Felkészítő tanár: Pere Marianna

 

IV. helyezett      Szabó Adorján ( 4. a)

VI. helyezett     Fráter Zsófia (4.a) 

VII. helyezett     Bacsóka Hanna (4. a)

VIII. helyezett    Sziklai Szabolcs (4.a)

Felkészítő tanár: Pere Marianna

 

II. helyezett    Tőkey Dorka (4. a)

II. helyezett    Vincler Konrád (7.b )

III. helyezett    Gavallér Ákos (6.a)

III. helyezett    Ahunanya Emma (4.a)

IV. helyezett    Szabó Adorján  (4.a)

VI. helyezett    Fráter Zsófia (4.a)

VIII.helyezett  Bacsóka Hanna (4.a)

IX. helyezett    Sziklai Szabolcs ( 4.a)

XI. helyezett    Martyn Panna ( 4.a)

XII. helyezett   Együd Marcell (7.b )

Felkészítő tanár: Pere Marianna

 


„Szép Magyar Beszéd” megyei verseny

 7-8. o. I. helyezett: Simon Bolda   felkészítője: Kegye Tünde
 5-6. o, II. helyezett: Bálint Dorottya   felkészítője: Rátonyi Marianna


  

A Curie Környezetvédelmi Verseny

2017. április 22-i

országos döntőjén

 

Fedor Ádám 6.a

Nagy Gréta 6.a

Petrilla Réka 6.a

2. helyezést ért el

és arany minősítést kapott.

 

felkészítő: Fekete Csilla

 

 

A Curie Környezetvédelmi Verseny
területi döntőjén
I. helyezett
Fedor Ádám - Nagy Gréta - Petrilla Réka (6.a)
 
III. helyezett
Angyal Virág - Balogh Lili - Szilágyi Fanni (7.c)
 
IV. helyezett
Dobos Zsófia - Makai Patrik - Pilling Viktória (7.b)
V. helyezett
Lőrincz Lotti - Simon Hanna - Varga Kristóf (7.d)
VI. helyezett
Cseklán Csenge - Simon Bolda - Szilágyi Adrienn (7.d)
 
felkészítő tanár: Fekete Csilla

II. helyezett
Takács Dorina, Hegedűs Csenge, Banga Vince (5.d)

III. helyezett
Márton Gréta, Krajnyák Petra, Dobi József (5.c, 5.d)

VII. helyezett
Kerekes Dorka, Tárczy Dóra, Miklovich Zsófia (5.d)

felkészítő tanár: Harmanné Horváth Zsuzsanna
 
 
 
Curie Kémia Emlékverseny
 
I. helyezett
Csontos Bianka (7.d)
Együd Marcell (7.b)
III. helyezett
Balogh Lili (7.c)
V. helyezett
Szulics Andrea (7.d)
X. helyezett
Vincler Konrád (7.b)
felkészítő tanár: Fekete Csilla
 

  
AEROBIK DIÁKOLIMPIA K-I FORDULÓ – MAKÓ

Hétvégén Makón került megrendezésre az Aerobik Diákolimpia Keleti Fordulója.

Iskolánk sportolói is versenyeztek, ahol nagyszerű eredmények születtek.

2 arany, 1 ezüst és 1 bronz éremmel tértek haza aerobikos csapataink!

A Döntő Szarvason kerül áprilisban megrendezésre, ahova minden induló csapatunk dobogós helyezéssel jutott be!

EREDMÉNYEK:

APÁCZAI CSERE JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA

BASIC UP2 GR – 3. HELYEZETT

Büdszenti Fanni, Zagyva Eszter, Szelestei Zsófi , Keresztényi Viktória

BASIC UP2 TR – 1. HELYEZETT

Büdszenti Fanni, Zagyva Eszter, Szelestei Zsófi

BASIC UP2 páros  - 2. HELYEZETT

Szabó Sára, Pristyák Jázmin

BASIC UP4 TR – 1. HELYEZETT

Koncz Violetta, Sziszák Nóra, Szabolcsi Gréta

Edzők: Magyar D. Judit

Gratulálunk a versenyzőknek és támogató szüleiknek!

Magyar D. Judit
Flexi-Team Aerobik Klub
4400 Nyíregyháza, Ibolya u. 17/A
 
 
 

Herman Ottó Verseny

Copyright © 2017 Nyíregyházi Apáczai Csere János Általános Iskola és AMI Rights Reserved.